ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت:50درصد شوراهای  شهرهای استان تهران هنوز شهردار انتخاب نکرده اند و اگر تا فرصت قانونی شهرداران خود را انتخاب نکنند اقدام قائم مقامی برای آن شهرها اعمال خواهد شد.

سحرنگار-عبدالرضا چراغعلی   شامگاه روز یکشنبه در حاشیه تودیع و معارفه شهردار شهریار که با حضور مسئولان استانی و محلی در اردوگاه شهید منتظری برگزار شده بود در گفت گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز محمد صادق کولیوند با حکم وزیر محترم کشور به عنوان شهردار شهریار معارفه شد که جا دارد از شوراهای این شهربه سبب سرعت عمل تشکر نماییم و امیدواریم سایر شهرستان ها نیز در فرصت باقی مانده به وظیفه قانونی خود عمل کنند.

وی در رابطه با سئوال خبرنگار مهر مبنی بر برنامه مجموعه استانداری تهران جهت تقویت منابع مالی شهرداری ها نیز گفت: سیاست استانداری در زمینه افزایش منابع درآمدی شهرداری ها تاکید بر مشارکت و سرمایه گذاری جهت ایجاد در آمد پایدار است.

وی ادامه داد: استانداری تهران مشغول بازنگری طرح تفضیلی و جامع شهری شهریار هست و امیدواریم با اصلاح این طرح هم مردم به منافع خود برسند و هم شهرداری  نیز از میان در آمدی داشته باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group