ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

نمایشگاه گروهی نقاشی های هنرمندان هنرکده کاندینسکی و آثار چوبی کارگاه هنری اورسی از ۲۵ آذر ماه تا ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در مجموعه هارمونیک جنب اتوبان تهران کرج - میدان اسناندارد میزبان هنرجویان و دوستان هنر خواهد بود .

 

 

سحرنگار - دنیای هنر، به عنوان دنیای وسیعی  است  که هر هنرمندی می‌تواند به فراخورتفکر و  توانایی خود از شاخه‌های مختلف آن بهره‌منده شود، وایده های مختلف خلق کند نمایشگاه گروهی هنرکده کاندینسکی روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرد این نمایشگاه میزبان 41 اثر از 19هنرمند است. و امکان بازدید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا 30 آذرماه برای عموم وجود دارد.جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در زمان بازدید از نمایشگاه در طبقه دوم گالری مجتمع هارمونی  زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

 

در حاشیه این مراسم حدیثه نبی مدرس دانشگاه و مربی موسسه آموزشگاه کاندیسکی اظهار کرد: با هدف ایجاد انگیزه  برای هنرجویان و ایجاد ارتباط با مخاطبان جوامع هنری  و برای ارتقاء هنر این نمایشگاه را برگزار کردیم وانگیزه ما از برگزاری این نمایشگاه  فروش آثار برتر خلق ایده های جدید و آشنایی با سلایق و نیازهای مخاطبان وایجاد ارتباط کلام وزبان بصری هنر  با  مردم است.

 

وی افزود: .بنده  ۱۷ سال است که آموزشگاه دارم و از کودکی کار نقاشی انجام دادم ودر حال حاضر در آموزشگاه ها و دانشگاه مشغول تدریس هستم وسعی دارم با ایجاد این نمایشگاه  آثار هنری را برای عرضه در اختیار عموم مردم قرار دهم.

 

این مدرس  رشته هنر تصریح کرد: بزرگترین اهداف این نمایشگاه این بود که ما در  رده های سنی مختلف از ۱۴ سال به بالا آثار هنرجویان را هدفمند کنیم و فعالیت هنری حساس تر و دقیقتر انجام دهند وتصمیم داریم سالی یکبار نمایشگاه برگزار می کنیم.

 

حدیث نبی  گفت : کارهنری موجب می شود که دیدگاه آدمها عوض شود. وآگاهی و معرفت انسانی با انجام کار هنری ارتقا می یابد درخواست من از  مسئولین این است که بیشتر از هنرمندان حمایت کنند و ابزار و مواد  نقاشی  واقعا گران است و همیشه افرادی وجود دارند که توانایی و مهارت دارند اما تهیه ابزار برای افرادهنرمند  امکانپذیر نیست و با مشکل روبرو هستند.لذا حمایت مسولان از اهل قلم وهنر می تواند منجر به خلق آثار هنری با ایده های جدید در زمینه های مختلف بوده ودر رفع مشکلات فرهنگی جامعه راهگشا باشد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group