ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به همت شرکت عمران شهرجدید اندیشه :

نمایشگاه آثار خوشنویسی اعضای انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه افتتاح شد

شهریار- با همکاری شرکت عمران شهر جدید اندیشه و انجمن خوش نویسان شهر نمایشگاه آثار خوشنویسی اعضای انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه همزمان با فرا رسیدن هفته خوشنویسی نمایشگاه انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه با همکاری شرکت این نمایشگاه را با حضور مسئولین شهری و هنرمندان شهردر بازار ایرانی و اسلامی شهرجدید اندیشه راه اندازی کردند.

این نمایشگاه با همکاری شرکت عمران شهر جدید اندیشه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار و انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه از تاریخ 21 مهر ماه  آغاز و تا تاریخ 27 مهر ماه در نگارخانه شرکت عمران شهر جدید اندیشه در بازار ایرانی اسلامی نقش اندیشه  پذیرای علاقه مندان به هنر و خطاطی خواهد بود. در این نمایشگاه آثار 30 خوشنویس از انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه به نمایش گذاشته شد.

مدیر دفتر توسعه اجتماعی – فرهنگی شرکت عمران شهر جدید اندیشه در حاشیه این نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با فرارسیدن هفته خوشنویسی شرکت عمران با همکاری انجمن خوشنویسان شهر جدید اندیشه اقدام به برپایی نمایشگاهی در راستای نمایش آثار هنرمندان خوشنویس شهر اندیشه را در نگارخانه این شرکت در دستور کار خود قرار داد.

بهمن ابوحمزه توجه به حوزه فرهنگی را یکی از برنامه های این شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: حمایت از برنامه های فرهنگی و اجتماعی یکی از اولویت های مدیریت محترم شرکت عمران است و تلاش می کنیم زیرساخت ها و امکانات لازم جهت حمایت از هنرمندان خوب شهر اندیشه را فراهم نموده باشیم.

وی یادآور شد:امروز شاهد حضور پررنگ شهروندان و هنرمندان خوب شهر اندیشه در نمایشگاه آثار خوشنویسی هستیم و از همه شهروندان می خواهیم که جهت بازدید به بازار ایرانی اسلامی مراجعه نمایند.

وی در پایان از دکتر مهدی مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران جهت مساعدت و همکاری تمامی شرکت کنندگان ، خبرنگاران و هنرمندان قدردانی و تشکر نمود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group