ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار شهریار با اشاره به برابری تعداد واحدهای صنعتی و تولیدی فعال در شهریار با سایر استان ها گفت: ۲۵۹ واحد صنعتی بزرگ در این شهرستان وجود دارد.

سحرنگار، کامران ملکی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران و شهرستان شهریار که شامگاه دوشنبه با ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران برگزار شده بود، ضمن تبریک ایام دهه کرامت و گرامیداشت حماسه سوم خرداد گفت: شهریار شامل دو بخش و هفت ش هر ۳۲ روستا می‌باشد.
وی با اشاره به اینکه در شهرستان شهریار ۲۵۹ واحد صنعتی بزرگ وجود دارد که از این حیث شهرستان شهریار با استان‌ها برابری می‌کند گفت: در شهرستان شهریار ۱۹ هزار و ۳۵۵ پروانه صنفی صادر شده است که چهار هزار و ۹۲ واحد صنفی تولیدی است.
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری شهریار در ادامه افزود: ۸۰ درصد ظروف پلاستیکی کشور در شهریار تولید می‌شود و از این حیث شهرستان قطب تولید ظروف یک بار مصرف کشور محسوب می‌شود.
ملکی عنوان داشت: در شهریار واحدهای صنعتی بزرگی مشغول به فعالیت هستند که این نشان دهنده اهمیت شهرستان شهریار در تولید کشور است.
وی در ادامه گفت: سه لکه صنعتی در شهرستان شهریار وجود دارند که حدود یک هزار واحد در این منطقه وجود دارد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group