ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار فرارسیدن 17 مرداد روزخبرنگار را تبریک گفت و ازآنان تقدیر بعمل آورد 

 


سحرنگار-داود فهیم راد رئیس اداره بهزیستی شهریار به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگارسالروزشهادت خبرنگارشهیدصارمی را به اصحاب رسانه  مطبوعات وخبرنگاران خردمند، شجاع و اخلاق مدار تبریک گفته و ازجمعی ازاین عزیزان تقدیر و تشکر  کرد.


فهیم راد  افزود: روز خبرنگار یعنی ارج نهادن به آگاهی و دانایی وفرصت خوبی است تا از خبرنگاران صدیق و شریف و اصحاب رسانه که در شرایط سخت گسترش ویروس کرونا در کشور نقشی بی بدیل درعرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی در ارتقاء سطح افزایش سواد سلامت مردم ایفا کرده و با نگاه حرفه ای همراه با نقد منصفانه و گزارش های کاربردی ، همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم نقش مهمی ایفا می کنند قدردانی شود.


این مقام مسئول درادامه گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش می باشندکه با اطلاع رسانی به موقع و مسئولانه خود به مصداق آیه شریفه " نون و القلم و ما یسطرون " تنویرگر اذهان و افکار عمومی هستندو همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.


لازم به ذکر است درپایان با اهدای لوح وهدایا از چندتن خبرنگاران دلسوزکه با اداره بهزیستی شهریار تعامل وهمکاری داشتند,تقدیر بعمل آمد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group