ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شمسایی با اشاره به اینکه کسب و کار های کوچک و خانگی بستر مناسب برای کارآفرینی میباشد گفت : حمایت و ساماندهی مشاغل کوچک و خانگی در ایجاد اشتغال و کار آفرینی موثر است از این رو شهرداری نیز از این گروه حمایت میکند .

 

 

سحرنگار - شمسایی، مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان از تشکیل جلسه کارگروه تخصصی اشتغال خانگی بانوان شهری و روستایی در راستای ساماندهی،حمایت و ارتقاء سطح توانمندی بانوان در حوزه اقتصاد خبر داد و افزود: توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط خانگی بستری مناسب برای اشتغال کار آفرینان نوپا وعاملی در کاهش میزان نرخ بیکاری است.

وی گفت: مزیت ها و فواید مشاغل خانگی نسبت به کسب و کارهای دیگر باعث شده است متولیان اشتغال کشور تمهیدات هوشمندانه ای برای استفاده ازاین ظرفیت بزرگ برای توسعه اشتغال کشور پیش بینی کنند.

شمسایی ادامه داد : امروزه نقش مشاغل خانگی و خرد در رونق اقتصادی و تثبیت درآمد برای دهک های پایین اقتصادی جامعه و ایجاد فرصت های شغلی برای تمامی فعالان اقتصادی محرز شده و حمایت همه جانبه از کسب و کار های کوچک یک رکن اساسی است .

شمسایی در پایان از صاحبان مشاغل خانگی شهری و روستایی بانوان خواست جهت ثبت نام و استفاده از تسهیلات ستاد ساماندهی مشاغل خانگی بانوان به واحداموربانوان شهرداری باغستان واقع در لاله دوم اصلی، ساختمان شماره(۱)، حوزه فرهنگی اجتماعی ورزشی مراجعه نمایند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group