سحرنگار

شهریار- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر در شهریار خبر داد و گفت: تاکنون ۲۰ نفر از شاکیان شناسایی شده اند.

سحرنگار - سردار کیوان ظهیری عصر شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری باند سرقت به عنف در شهریار خبر داد و اظهار داشت: ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر و کشف ۶۰ فقره سرقت منهدم شده اند.

ظهیری در تشریح جزئیات این دستگیری گفت: با ارسال اخباری مبنی بر سرقت‌های مشابه بررسی در دستور کار پلیس قرار گرفت و تیم ویژه ای در این خصوص فعال شد و طی ۴ روز اخیر ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر در شهریار مورد شناسایی قرار گرفته است.

وی در خصوص شگرد این سارقان افزود: سارقان با شیوه و شگرد مسافر و در پوشش خانواده با سوارشدن به خودروهای مسافرکش شخصی و تاکسی‌ها و کشاندن آنها به مسیرهای خلوت با تهدید چاقو و ضرب و شتم، خودرو و اموال آنان از قبیل وجه نقد، گوشی تلفن همراه را سرقت کرده و متواری می‌شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به خالی کردن حساب بانکی شاکیان و باز کردن قطعات خودرو افراد بیان داشت: ۷ عضو این باند در مخفیگاهشان دستگیر شدند و در بازرسی از محل، یک دستگاه خودروی پراید استفاده شده در امر سرقت و تعداد سه دستگاه گوشی تلفن همراه و ۵ قبضه قمه کشف شد.

ظهیری گفت: سارقان به ۶۰ فقره سرقت به عنف خودرو و معابر در شهرستان‌های شهریار، بهارستان، ملارد و استان‌های البرز و تهران بزرگ اعتراف کرده اند و تاکنون ۲۰ نفر از شاکیان شناسایی شده اند و بررسی‌ها برای شناسایی شاکیان ادامه دارد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group