ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر در شهریار خبر داد و گفت: تاکنون ۲۰ نفر از شاکیان شناسایی شده اند.

سحرنگار - سردار کیوان ظهیری عصر شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری باند سرقت به عنف در شهریار خبر داد و اظهار داشت: ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر و کشف ۶۰ فقره سرقت منهدم شده اند.

ظهیری در تشریح جزئیات این دستگیری گفت: با ارسال اخباری مبنی بر سرقت‌های مشابه بررسی در دستور کار پلیس قرار گرفت و تیم ویژه ای در این خصوص فعال شد و طی ۴ روز اخیر ۳ باند بزرگ سرقت تحت عنوان مسافر در شهریار مورد شناسایی قرار گرفته است.

وی در خصوص شگرد این سارقان افزود: سارقان با شیوه و شگرد مسافر و در پوشش خانواده با سوارشدن به خودروهای مسافرکش شخصی و تاکسی‌ها و کشاندن آنها به مسیرهای خلوت با تهدید چاقو و ضرب و شتم، خودرو و اموال آنان از قبیل وجه نقد، گوشی تلفن همراه را سرقت کرده و متواری می‌شدند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به خالی کردن حساب بانکی شاکیان و باز کردن قطعات خودرو افراد بیان داشت: ۷ عضو این باند در مخفیگاهشان دستگیر شدند و در بازرسی از محل، یک دستگاه خودروی پراید استفاده شده در امر سرقت و تعداد سه دستگاه گوشی تلفن همراه و ۵ قبضه قمه کشف شد.

ظهیری گفت: سارقان به ۶۰ فقره سرقت به عنف خودرو و معابر در شهرستان‌های شهریار، بهارستان، ملارد و استان‌های البرز و تهران بزرگ اعتراف کرده اند و تاکنون ۲۰ نفر از شاکیان شناسایی شده اند و بررسی‌ها برای شناسایی شاکیان ادامه دارد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group