ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مراسم قدردانی وتجلیل از مددکاران مراکزمثبت زندگی تحت نظارت بهزیستی شهریار برگزار شد

سحرنگار- به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهریار،  به مناسبت فرارسیدن میلاد باسعادت امام علی(ع) و روز مددکار، به همت اداره بهزیستی شهریار  و رضافریدی و مدیران مراکز مثبت زندگی تحت نظارت این اداره، مراسم تجلیل و قدردانی از مددکاران مراکز خدمات بهزیستی "مثبت زندگی" برگزار شد.
 این مراسم با حضور فروغ عبدی معاون بهزیستی شهریار، مسئولین این اداره و کارشناسان حوزه مددکاری واقع در فرهنگسرای استاد شهریار برگزار شد.
عبدی معاون اداره بهزیستی دراین مراسم ضمن تبریک این روز به مددکاران زحمتکش وآغاز دهه فجر گفت: حوزه مددکاری در یکزمان به صورت علم نبود و امروز متشکل از علم، هنر و مهارت است که جنبه هنری و مهارتی آن بیشتر مشهود است.

عبدی تصریح کرد: مددکار با درایت و هنر ضمن درک و شناسایی محدودیت ها و ظرفیت افراد آسیب دیده اجتماعی آنان را در حل مشکلات مورد حمایت قرار می دهد.
وی ادامه داد: مددکاری درگذشته به صورت فراگیر نبود ولی امروز برای جامعه و مسئولان تعریف شده است و فعالان این حوزه باید مددکاری را با مطالبه گری به جایگاه واقعی خود برسانند.
سخنرانی دکترها محمدضیایی پور و فریبرزحسینی و اجرای موسیقی بخشی از این برنامه بود ودر پایان برنامه از فعالان حوزه مددکاری با اهدا لوح و گل تجلیل و قدردانی شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group