ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار -حسن رنجبر از آغاز عملیات عمرانی احداث دو دستگاه زمین چمن مصنوعی چند منظوره والیبال و بسکتبال در محله خادم آباد باغستان با هدف توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح شهر خبر داد.


سحرنگار -به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان شهردارباغستان ضمن اعلام خبر فوق گفت : توسعه و ارتقا شاخص های سلامت شهروندان همواره مورد توجه مدیریت شهری بوده است و احداث زمین های چمن مصنوعی فوتبال، والیبال و بسکتبال در محلات مختلف شهر در راستای توسعه زیرساختهای ورزشی و همچنین ارتقاء استانداردهای سلامت شهروندان می باشد.
وی با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح شهرگفت: شهرداری باغستان با وقوف به نیاز شهروندان به امکانات و تجهیزات ورزشی در محلات مختلف، اقدام به احداث زمین های چمن مصنوعی کرده است از این رو توسعه فضاهای ورزشی امری بسیار مهم و نقش به‌سزایی در غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ارتقای آگاهی‌های آنها دارند.
وی ضمن تأکید بر ضرورت ساخت پروژه های عمرانی در حوزه ورزش، اظهار داشت: به منظور ارج نهادن به جایگاه ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده و سیاست های این دوره شهرداری با نگاهی ویژه به ترویج و توسعه امر ورزش و افزایش سرانه های ورزشی در سطح شهر، ساخت پروژه های ورزشی را در دستور کار خود قرار داده و اقدام به احداث زمین های چمن مصنوعی د در نقاط مختلف شهر باغستان کرد ه ایم
وی در ادامه با توجه به هزینه بالای نگهداری زمین های چمن طبیعی گفت : استفاده از زمین چمن مصنوعی بهترین انتخاب برای توسعه این نوع اماکن ورزشی می باشد .
حسن رنجبر با اشاره به کیفیت بالای چمن های مصنوعی، براجرای استانداردهای لازم تایید کرد و گفت : شهرداری باغستان در چند سال اخیر احداث زمین چمن مصنوعی را شروع کرده است و با اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته احداث زمین های مشابه در محلات دیگر تداوم خواهد داشت.
وی ضمن تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه های ورزشی ،هدف از اجرای این پروژه ها را دسترسی آسان شهروندان به اماکن مناسب ورزشی و در راستای تشویق و ترغیب جوانان و نوجوان به امر ورزش عنوان کرد و اظهار داشت : نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش های همگانی و در نهایت افزایش نشاط و سرگرمی و ترغیب جوانان به ورزش در محلات منجر شود.به همین منظور شهرداری باغستان اقدام به احداث دو دستگاه زمین چمن جدید در مجاورت زمین چمن های سه گانه فوتبال و سالن ورزشی شهدای خادم آباد نموده است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group