ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 6 اوباش زمین خوار در روستای "کرد امیر" شهرک امیریه شهریار خبر داد.
سردار"کیوان ظهیری" در گفت وگو با خبرنگار مهر به جزئیات این عملیات ویژه و دستگیری زمین خواران اشاره کرد ودراین باره اظهارداشت: طی جمع آوری اخبار و اطلاعاتی در خصوص اینکه تعدادی اوباش به صورت دسته جمعی با استفاده از سلاح سرد، به باغی در روستای کردامیر شهرک امیریه شهریار هجوم برده و با ضرب و جرح و تهدید مالک، قصد سندسازی و خلع ید باغ یکی از مالکان را داشتند که بررسی موضوع در دستور کار خواهد گرفت.
 فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه ای از پلیس بررسی موضوع را آغازکرده و با تلاش و پیگیری، موفق به شناسائی 6 اوباش متواری در این زمینه شدند که پس از تصرف عدوانی فرار کرده بودند.
سردار ظهیری بیان داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس، 6 اوباش متواری شناسائی و در عملیاتی از سوی پلیس در مخفیگاهشان در روستای کرد  امیر دستگیر شدند و در بازرسی از محل، 6 قبضه قمه و شمشیر و یک عدد افشانه اشک آور کشف شد.
به گفته این مقام ارشد انتظامی، اوباش دستگیر شده، انگیزه خود را از این اقدام تهدیدآمیز، سندسازی و تصرف باغ مالک دانستند که قبلا نیز در چندین مورد با ارعاب برخی مالکان باغ های شهرک های اقماری شهریار، در صورت عدم رضایت آن به فروش زمین و باغ با قیمت پایین، با ترساندن و تهدید، آنها را مجبور به این کار می کردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پايان با بيان اينكه پليس اجازه هيچ گونه قدرت نمايي به اراذل و اوباش را نخواهد داد، خاطرنشان كرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادي که بخواهند در جامعه نظم و امنيت عمومي را مختل کنند برابر قانون و شدت لازم برخورد مي شود و شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی، می توانند موضوع از طریق سامانه 110 پیگیری کنند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group