ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
شهر قدس-مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس گفت: به مناسبت روز دختران و دهه کرامت از دختران فرهیخته شهرستان قدس در جشنواره ستاره های درخشان تجلیل می شود.
 
سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، رضا حیدری، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس از تجلیل دختران فرهیخته شهرستان قدس  به مناسبت روز دختران و دهه کرامت خبر داد و اظهار داشت: از دختران دارای رتبه های برتر علمی جهت شرکت در این جشنواره دعوت به عمل می آید.
وی افزود: بر همین اساس، این سازمان طی فراخوانی از دختران فرهیخته شهرستان قدس که دارای رتبه های برتر قرآنی، فرهنگی، علمی، پژوهشی و ورزشی می باشند، برای حضور در جشنواره ستاره های درخشان دعوت کرده است.
حیدری خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره ستاره های درخشان  می توانند مدارک خود را تا ۱۰تیرماه در پنج محور قرآنی، فرهنگی، علمی، پژوهشی و ورزشی  از طریق پیامرسان بله به شماره  ۰۹۳۰۵۰۶۰۸۴۲ ارسال نمایند. همچنین شهروندان محترم می توانند برای کسب اطلاع بیشتر با شماره ۴۶۸۴۴۴۶۴ تماس بگیرند.
 
 
 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group