امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

رئیس بسیج رسانه کشور با اشاره به اینکه جهاد تببین یک وظیفه عمومی است، گفت: معرفی پیشرفت‌های کشور رسالت جام رسانه‌ امید است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سحرنگار، مرتضی کارآموزیان پنجشنبه شانزدهم آدر در آیین افتتاحیه اولین رویداد رسانه‌ای جام امید در مجتمع ملی حفاری ایران اظهار کرد: ایده برگزاری جام رسانه ای امید با موافقت سردار سلامی فرمانده کل سپاه در مسیر اجرا قرار گرفت و استان خوزستان ششمین استان کشور است که جام رسانه ای در آن برگزار می شود این رویداد تا بهمن ماه در تمام کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: فتنه‌ای که شهریور ماه سال گذشته در کشور رخ داد حاصل تروریسم رسانه‌ای‌بود که در آن تمام اصول اخلاقی رسانه ‌ای علیه ایران نقض نشود بر همین اساس جهاد تبیین وظیفه همه قشرهای جامعه به ویژه رسانه‌ها است.

رئیس بسیج رسانه ادامه داد: سال گذشته ۲۱ هزار دروغ و شبهه توسط چهار رسانه معاند خارجی منتشر و موجب ایجاد موجی از ناامیدی را در کشور شد، لازمه‌ی روایت‌گری صحیح داشتن اطلاع از اقدام های انجام شده است.

وی تصریح کرد: لیگ رسانه ای امید به دنبال معرفی پیشرفت های کشور به اهالی رسانه است، سال گذشته بالغ بر ۲ میلیارد پیام ناامیدکننده توسط “انسان رسانه های داخلی” در کشور تولید و در فضای مجازی منتشر شده است که شکستن این فضا نیاز به کار منسجم رسانه ای است.
وی ادامه داد: گروه بحران مستقر در خارج کشور بر برجسته نمایی و سیاه نمایی کشور متمرکز شده است و این در حالی که رسانه های کشور بر روایت پیشرفت ها و دستاوردهای کشور در بخش های مختلف توجه ندارند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group