سحرنگار

قدس-در مراسمی به مناسبت "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در مراسم "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" که صبح امروز به همت پایگاه بسیج شهرداری قدس و با حضور مسئولین شهری و کارکنان شهرداری قدس در سالن همایش های فرهنگ و هنر باغ ملی برگزار شد، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل شد.

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرقدس در این مراسم، در سخنانی بیان داشت: تجلیل از خواهران خدوم و زحمتکش شاغل در شهرداری حرکت ارزنده ای است که با همکاری مدیریت شهری و نهاد بسیج انجام گردید و این موضوع نشان دهنده تعامل خوب میان بسیج و سپاه با مجموعه مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی ما پوشش اسلامی به عنوان ارزش و مفهومی والا برای انسان ها بویژه بانوان مطرح است، افزود: این موضوع نشات گرفته از جایگاه و مقام ارزشمند زن در خانه و اجتماع است. بانوان سرزمین ما هر جا که لازم بوده فداکارانه ظاهر شده اند و در صحنه های مختلف عملکرد خوب، تعهد و مسئولیت پذیری بانوان زبانزد است.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس به جایگاه ارزشمند بانوان در ساختار مدیریت شهری قدس اشاره و تصریح کرد: شورای اسلامی شهر به نوبه خود سعی نموده تمام لوایح مربوط به امور رفاهی و خدماتی در خصوص بانوان محترم مورد تفقد قرار بگیرد.

گفتنی است، در این مراسم که با یک ماه تاخیر و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group