ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قدس-در مراسمی به مناسبت "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در مراسم "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" که صبح امروز به همت پایگاه بسیج شهرداری قدس و با حضور مسئولین شهری و کارکنان شهرداری قدس در سالن همایش های فرهنگ و هنر باغ ملی برگزار شد، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل شد.

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرقدس در این مراسم، در سخنانی بیان داشت: تجلیل از خواهران خدوم و زحمتکش شاغل در شهرداری حرکت ارزنده ای است که با همکاری مدیریت شهری و نهاد بسیج انجام گردید و این موضوع نشان دهنده تعامل خوب میان بسیج و سپاه با مجموعه مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی ما پوشش اسلامی به عنوان ارزش و مفهومی والا برای انسان ها بویژه بانوان مطرح است، افزود: این موضوع نشات گرفته از جایگاه و مقام ارزشمند زن در خانه و اجتماع است. بانوان سرزمین ما هر جا که لازم بوده فداکارانه ظاهر شده اند و در صحنه های مختلف عملکرد خوب، تعهد و مسئولیت پذیری بانوان زبانزد است.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس به جایگاه ارزشمند بانوان در ساختار مدیریت شهری قدس اشاره و تصریح کرد: شورای اسلامی شهر به نوبه خود سعی نموده تمام لوایح مربوط به امور رفاهی و خدماتی در خصوص بانوان محترم مورد تفقد قرار بگیرد.

گفتنی است، در این مراسم که با یک ماه تاخیر و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group