ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار- امام جمعه شهریار گفت: بی ثباتی مدیریتی به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و این کار به نفع شهر و مردم شهریار نیست.

سحرنگار-حجت الاسلام حسین حسینی نوری در خصوص بحث سوال و استیضاح شهردار شهریار که در دستور کار شورای اسلامی شهر قرار گرفته است گفت: بنده از اعضای شورای اسلامی شهر شناخت کافی ندارم ولی با توجه به شناختی که از شهردار فعلی شهریار دارم ایشان در رزمه کاری خود چه در ملارد، شهر قدس و … گزارش تخلفی نداشته و از نیروهای با تجربه توانمند است.

حسینی نوری با بیان اینکه بی ثباتی مدیریتی به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و این کار به نفع شهر و مردم شهریار نیست گفت: از همه مسئولان می خواهیمک با رعایت اصل انصاف و خداترسی به خدمت ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم ارزش بالایی نزد خداوند دارد افزود: امروز دشمنان به قدر کفایت بذر ناامیدی را در دل مردم می‌کارند مسدولین نباید با عمل و یا یک حرکت اشتباه سبب بارور شدن این بذرها بشوند.

شایان ذکر است که شورای اسلامی شهریار کمتر از سه ماه پس از انتخاب شهردار موضوع طرح سوال از شهردار را شروع کرده و این روند همچنان ادامه دارد و مقرر شده که روز یکشنبه نیز جهت پاسخ به سوال یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مجدد در جلسه حاضر باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group