ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس اداره بهزیستی شهریارگفت: بمنظور خدمت رسانی و کمک درمانی و روانشناختی به قشر محروم، پزشکان جهادی ، مددکاران توانبخشی و روانشناسان اورژانس 123 بهزیستی به مدت یک روز به بیماران نیازمند این شهرستان خدمات رایگان ارائه دادند.

داود فهیم راد در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی وکمک به قشر محروم به خصوص مددجویان بهزیستی در شهر وحیدیه ، برنامه ریزی از سوی این اداره و گروه جهادی لبخند فرشته جهت دعوت از پزشکان و غربالگران به عمل آمد.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های به عمل آمده ، هزینه ویزیت و دارو این بیماران رایگان بود.
فهیم راد خاطرنشان نمود که سلامت یکی از نیازهای اصلی جامعه است و قطعاً در جامعه کسانی وجود دارند که توان و بضاعت مالی آنچنانی ندارند تا خدمات سلامت را به آسانی دریافت نمایند لذا رسالت خیرین، داوطلبین، گروههای جهادی و سمن‌های سلامت این است که از این افراد حمایت کنند.

وی تصریح کرد:  امیدواریم در آینده بتوانیم با استمرار این گونه برنامه‌ها، برای ارائه خدمت به مردم شریف شهرستان گام های بیشتری در حوزه درمانی جسمی و روانی برداریم.  
وی اظهار داشت: بیماران ویزیت شده از بهزیستی و تعدادی توسط دفتر امام جمعه شهر وحیدیه معرفی‌شده بودند و مردم عادی نیز که از حضور تیم جهادی اطلاع یافته بودند با حضور در مدرسه ، خدمات رسانی به آنها شد.

رئیس  اداره بهزیستی شهریارگفت:  حدودا هشتادنفر توسط این گروه خدمات ارائه نمودند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group