ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرعامل فولاد اکسین گفت: در دهه ۸۰ شمسی دومین واردکننده فولاد جهان بودیم اما امروز به صادرکننده فولاد تبدیل شده‌ایم.
سحرنگار به نقل از پایگاه خبری شیرین خبر ، علی‌محمدی در مراسم اختتامیه جشنواره «جام رسانه امید» اظهار کرد: فولاد به دلیل آن‌که یک صنعت مادر محسوب می‌شود از شاخص‌های توسعه یافتگی کشورها است. بر این اساس از زمانی که به طور جدی وارد این صنعت شدیم موفقیتهای خوبی در سایر عرصه‌ها نیز به دست آوردیم.


وی یادآور شد: ما در دهه ۸۰ بعد از آمریکا بزرگترین واردکننده فولاد جهان بودیم. الان بعدت از دو دهه به دهمین کشور صادرکننده فولاد جهان تبدیل شده‌ایم.
وی افزود: سال ۱۴۰۲ حدود ۸ میلیارد دلار صادرات فولاد را داشتیم. شرکت فولاد اکسین خوزستان از جمله شرکتهای سرآمد است که سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید و برای تامین نیازهای مهم کشور در صنعت نفت و گاز طراحی شده است.
مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: ۱۰ کشور هستند که ورق‌های عریض تولید می‌کنند که یکی از آن‌ها ایران است. این ورق‌ها برای کشتی‌ها استفاده می‌شود که تکنولوژی حرارتی را فقط شش کشور جهان دارند که از جمله آن‌ها جمهوری اسلامی ایران است.
وی خاطرنشان کرد: با تولید فولاد در کشور در سال گذشته از خروج حدود ۵۰۰ میلیون یورو ارز کشور جلوگیری شد. سال قبل سودآوری داشتیم که انشاءالله همین مسیر در سال جاری که به نام جهش تولید نامگذاری شده ادامه پیدا کند.
وی همچنین در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: شرکتها در این زمینه می‌توانند کمک خوبی برای مردم و دولتها باشند. سال ۱۴۰۲ تعداد ۵۵ زندانی را آزاد کردیم و ۱۰۰ جهیزیه برای زوجین نیازمند تهیه کردیم. ساخت پل نیز آغاز شد که حدود ۵۰ روستا را به شهرستان ملاثانی متصل می‌کند.
#پیشرفت_ایران
#جام_رسانه_امید
#خوزستان_قهرمان
#خوزستان_سربلند

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group