ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 ملارد  -شهردار ملارد توجه به مسائل فرهنگی را از عوامل مهم توسعه شهری دانست و تاکید کرد: توسعه شهری در تمامی ابعاد اقتصادی، اجتماعی و عمرانی نیازمند توسعه فرهنگ عمومی شهر است.

 سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ملارد؛ محمد بهمنی شهردار ملارد با اشاره به اینکه  مسائل فرهنگي و اجتماعي همچون تاروپود، تمامي حوزه‌هاي مسائل شهري از ساخت و ساز و نظافت شهري گرفته تا ارتقاي زندگي شهرنشيني را در برمي‌گيرد، اظهار داشت:خوشبختانه در حال حاضر توجه ویژه به مقوله فرهنگی در حوزه مدیریت شهری  کاملا مشهود است و برنامه ریزی جهت ارتقای زیرساخت های فرهنگی و اعتبارات تخصیص داده شده و هزینه های صرف شده در این حوزه همه در راستای ارتقای سرانه فرهنگی شهر و کاهش دردسر‌هاي ناشي از زندگي ماشيني و تراكم جمعيت و ایجاد نشاط و شادابی بیشتر در بین شهروندان است.


 بهمنی افزود: در همین راستا شهرداری ملارد پروژه عمرانی فرهنگسرای بزرگ شهر ملارد را در 5 بلوک طراحی و هم اکنون اجرای مراحل مختلف آن را در دست اقدام دارد.وی تصریح کرد: 5 بلوک طراحی شده برای این پروژه شامل : بلوک شرقی ) با کاربری گالری و بشکل مدور در بنای حدوداً 1200 مترمربع – بلوک A ) در سه طبقه و با کاربری نمازخانه و کلاسهای آموزشی بانوان با بنای حدوداً 2500 مترمربع – بلوک B ) در چهار طبقه و با کاربری فرهنگی ، عکاسی ، هنری و ... با بنای حدوداً 2100 مترمربع – بلوک C ) در چهار طبقه و با کاربری سفالگری و کلاسهای آموزشی آقایان – بلوک غربی ) در یک طبقه و با کاربری آمفی تئاتر و سالن اجتماعات با ظرفیت حدوداً 700 نفر و با بنای حدوداً 1200 مترمربع می باشد .
شهردار ملارد همچنین خاطرنشان کرد: هم اینک با تهیه 20 تن میلگرد و انتقال آن به محل پروژه مذکور، عملیات آرماتوربندی ستونهای سقف چهارم بلوک 3 آغاز و بزودی آماده بتن ریزی خواهد شد.


بهمنی در آخر ابراز امیدواری کرد: با اجرا، تکمیل و بهره برداری از این قبیل پروژه های ارزنده و عام المنفعه عمرانی، در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی و تبلور روزافزون فرهنگ عمومی و ارتقای کیفیت تعاملات  اجتماعی شهر باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group