امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 


مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان با اشاره به روز ۲۲ اسفند روز ملی گرامیداشت مقام شهدا، از به نمایش درآمدن تصاویر و نمثال شهدای شهر باغستان در سطح شهر باغستان به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا والامقام خبر داد.

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، محمدرضا شمسایی مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان ضمن تبریک عید باسعادت مبعث رسول مکرم اسلام(ص) گفت: بعثت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) جلوه‌ای عظیم از لطف و عنایت خداوند متعال بر عالمیان بود که تا روز قیامت الگوی بی‌بدیل برای بشر به جاودان بماند.

 

وی با اشاره به روز ۲۲ اسفند روز گرامیداشت شهداء افزود: خون پربرکت شهیدان در طول گذشت ۴۲ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی نهال این انقلاب را به درختی تنومند بدل کرده است و به حق مطابق فرمایشات رهبری معظم انقلاب مساله‌ى شهید و ایثارگرى، موتور حرکت جامعه است.

 

مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان بیان داشت: در همین راستا با فرارسیدن این روز در راستای گرامیداشت مقام و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تصویر و تمثال شهدا عزیز شهر باغستان که به حق دارای مردمی ولایی و شهید پرور هستند، به نمایش درآمده و اکران شد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group