ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


سحرنگار - به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه، همزمان با اولین روز از دهه مبارک فجر ویژه برنامه‌های گرامی داشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهر اندیشه با شعار جشن ملی ، مشارکت پرشور ،اینده روشن  آغاز شد.

 

 مرتضی بهرامی در این خصوص گفت :با توجه به مصوبات ستاد گرامی‌داشت ایام الله دهه فجر مقرر شد که در مساجد شهر اندیشه با عنوان مسجد پایه ومحله محور مراسمات  گرامی‌داشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  برگزار نماید. 

در این راستا اولین برنامه در مسجد جامع ۱۴ معصوم فاز ۲ شهر اندیشه به سخنرانی آیت الله محسن قمی معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع خبرگان با حضور پرشور مردم برپا شد.

وی در ادامه افزود :سخنران این مراسم در خصوص بصیرت افزایی و نقش مهم حضور مردم در انتخابات و دستاوردهای متفاوت انقلاب اسلامی ایران به سخنرانی پرداخت که در پایان نیز برنامه‌هایی از قبیل سرودخوانی و مسابقه فرهنگی برگزار گردید.

رییس شورای اسلامی  اظهار داشت : در ایام دهه فجر  قرار است برنامه‌های متفاوتی با رویکرد شناسایی درست علت وقوع انقلاب به نسل جوان و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی برگزار گردد که نقش تعیین کننده در بصیرت افزایی در خصوص انتخابات و ایجاد روحیه انقلابی و دشمن شناسی دارد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group