ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - همایش بزرگ تکریم و تجلیل از مادران و همسران معظم شهدا در شهر اندیشه برگزار شد 

 

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه،همایش بزرگ و باشکوه تکریم و تجلیل از مادران و همسران بزرگوار شهدا به مناسبت سالروز وفات بانوی بزرگ اسلام حضرت ام البنین(س) با حضور خانواده معظم شهدا، حجت الاسلام باباییان امام جمعه شهر اندیشه، فاتحی نژاد فرماندار فرمانداری ویژه شهرستان شهریار، بهروز کاویانی شهردار، مرتضی بهرامی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه فرمانده سپاه ناحیه امام هادی(ع)، رئیس بنیاد شهید شهریار ،حوزه های مقاومت بسیج خواهران ،واحد خواهران ستاد نماز جمعه و دیگر مسئولین شهری ، در مصلای امام علی (ع) این شهر برگزار گردید.


امام جمعه شهر اندیشه نیز در ادامه جلسه ضمن تاکید بر حفظ زنده نگه داشتن خاطره شهدا روز وفات حضرت ام البنین(س) را فرصتی مناسب در راستای تکریم مادران و همسران شهدای والا مقام دانست و نگرش و تفکر در هدف والای شهدا را مهم‌ترین وظیفه هر فرد مسلمان عنوان نمود.


حجت الاسلام سیف اللهی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان شهریار به عنوان سخنران مراسم با اشاره به فضایل و کرامات والای حضرت ام البنین (س)و گذشت و شکیبایی او در زمان شهادت فرزندانش و علاقه شدید ایشان به امام حسین(ع) گفت: امروز باید هوشیارتر از گذشته گوش به فرمان ولایت فقیه باشیم و طبق بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مسیر درست و مناسب را پیدا نماییم.

وی در ادامه اظهار داشت: دشمن با تمام قوا تفکر فرزندان آینده سازان ما را نشانه گرفته است و اگر در شناسایی دسیسه‌ها و فتنه‌های آنها اهمال کنیم قطعاً متضرر خواهیم شد.

وی همچنین با اشاره به شهادت سردار شهید سید رضی موسوی و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی افزود: فرهنگ شهادت همیشه در کشور ما ماندگار است و مردم قدردان و بزرگوار ایران هیچگاه تلاش‌ها و از خود گذشتگی‌های فرزندان خود را فراموش نخواهند کرد.

در ادامه این همایش حاج محمد پور یوسفی مداح اهل بیت نیز در مدح شهدای کربلا حضرت ابوالفضل(ع) و بانوی بزرگ اسلام حضرت ام البنین(س) به مدیحه سرایی پرداخت که فضای معنوی و عطر حسینی را در این مراسم آکنده نمود.

در ادامه جلسه فاتحی نژاد فرماندار فرمانداری ویژه شهرستان شهریار با اشاره به ازخودگذشتگی‌های حضرت ام البنین(س) در جان نثاری فرزندانش برای حفظ حرمت امامت و ولایت گفت: روز وفات حضرت ام البنین(س) فرصت مناسبی است برای تکریم و پاسداشت از مادران و همسران شهدایی که روزهای بسیاری را در فراق و از دست دادن فرزندانشان سپری کردند تا امروز بتوانیم ایرانی مقتدر را که منشا این اقتدار خون سرخ شهدا و سکان داری داهیانه رهبر معظم انقلاب و بنیانگذار ایران اسلامی پشتوانه آن بوده است را تجربه نمایید و امیدواریم بتوانیم با خدمت مضاعف و هدفمند در مسیر مکتب سلیمانی‌ها، همت‌ها و باکری‌ها گام برداریم.


در پایان از مقام شامخ مادران وهمسران شهدا تجلیل گردید

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group