ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

مراسم ملی روز درختکاری و هفته منابع طبیعی در پارک ولایت باغستان با حضور مسئولان برگزار شد

 

 

سحرنگار - آئین روز درخت و درختکاری و هفته منابع طبیعی ظهر امروز با حضور حق وردی نماینده مردم شهرستانهای حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی،طاهری فرماندارشهرستان شهریار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار باغستان ،فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج،معاونین و مدیران و مسئولان شهرداری،دوستداران طبیعت و محیط زیست و نوجوانان و جوانان باغرس نمادین چندین اصله نهال در بوستان بزرگ ولایت باغستان برگزار شد.

 

حسن رنجبر، شهردار باغستان در این مراسم با بیان اینکه هر میزان پیوند انسان و طبیعت بیشتر شود به همان نسبت استانداردهای زندگی نیز تقویت خواهد شد اظهار داشت: درخت یک میراث برای آیندگان است و مظهر زیبایی و حیات و یکی از زیباترین و پر ثمر ترین نعمت های بیکران خداوند است که بخش مهمی از نیازهای انسان را برآورده می سازد.

 

وی در ادامه افزود: درختکاری در ایران دارای پشتوانه ای از علاقه ملی و سنت تاریخی است و تاریخ نشان می دهد که ایرانیان باستان جشن های خاصی داشتند و در این جشن ها به درختکاری پرداخته به خاک و زراعت احترام می‌گذاشتند تا حدی که کاشت درخت را نوعی عبادت می‌ دانستند.

 

شهردارباغستان در پایان اظهار داشت : همزمان با برگزاری این مراسم تعداد ۵ هزار اصله نهال مثمر و غیرمثمر در تمام محلات شهر شهر به صورت رایگان توزیع شده است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group