ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 شهردار قدس از برنامه‌ریزی مدیریت شهری جهت برگزاری باشکوه دهه فجر و اجرای طرح استقبال از بهار و جشنواره‌های مختلف فرهنگی در عید نوروز خبر داد

 


سحرنگار- به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر قدس؛ سعید شهلی در سی‌‌ویکمین جلسه شورای معاونین شهرداری که صبح امروز شنبه ۹ دی‌ماه برگزار شد، با اشاره به ضرورت ساماندهی گلخانه‌های شهرداری، گفت: با توجه به نیاز مصرفی گل و گیاه در بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری و در پیش بودن عید نوروز، لازم است تولید و تکثیر گل و گیاه در مراکز گلخانه‌ای تقویت گردد.

وی افزود: همچنین گلخانه هیدروپونیک در یکی از مراکز تولیدی احداث خواهد شد که با انجام فرآیند کاشت مدرن، امکان پرورش گیاهان باکیفیت و کسب درآمد پایدار برای شهرداری را فراهم خواهد آورد.

شهردار قدس با اشاره به ساماندهی بوستان‌ها افزود: با توجه به لزوم تعمیرات اساسی پارک‌های سطح شهر، در بودجه سال آینده منابع مناسبی بدین منظور اختصاص خواهد یافت.

شهلی با بیان اینکه مدیریت شهری برنامه‌های مختلفی را جهت برگزاری باشکوه دهه مبارک فجر در دستور کار دارد، اظهار کرد: سازمان فرهنگی و ورزشی نسبت به برنامه‌ریزی جهت برگزاری مسابقات ورزشی برای پرسنل و مسابقات چندجانبه ادارات اقدام نماید.

وی همچنین به طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: از هم‌اکنون می‌بایست برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری جشنواره‌های مختلف برای عید نوروز و فضاسازی مناسب در سطح شهر از جمله رنگ‌آمیزی جداول، اجرای نقاشی‌های دیواری، اصلاح نورپردازی مناطق مختلف، المان‌های نوروزی و... انجام گردد.

در ادامه، مصوبات جلسات پیشین قرائت شد و هر یک از اعضا گزارشی از عملکرد هفتگی و اقدامات خود را در خصوص اجرای این مصوبات ارائه نمودند.

همچنین موضوعات مختلفی از جمله ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی میدان قدس، جمع‌آوری سگ‌های ولگرد، اقدام جهت تخلیه مجتمع تجاری قدس، تداوم طرح جهادی لکه‌گیری آسفالت معابر، ساماندهی و تجمیع املاک شهرداری، طراحی و نصب تابلوهای ورودی شهر، طرح اتصال خیابان ساحل به خیابان سیمرغ و احداث المان میدان آزادی در این جلسه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group