ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - آقای مهندس علیرضا اسدی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهریار به همراه کارشناس آموزش سرکار خانم حاجی پور و مشاوره و هدایت شغلی سرکار خانم علینقی زاده از کارگاه منبت و پیکر تراشی بازدید کردند .

 


سحرنگار - با عنایت به طرح حمایت از هنر پیکر تراشی و منبت همچنین پیشبرد وتوسعه و ترویج توانمندی مهارتی و ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از این صنعت زیبا بازدید میدانی توسط فنی و حرفه ای صورت پذیرفت .


با استفاده از طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی که در شهرستان شهریار متولی آن فنی و حرفه ا ی است این مرکز با ایجاد اشتغال و ترویج مهارت آموزی در منبت پیکر تراشی معرق و کارهای خراطی و چوب نمونه میباشد .


همچنین سرپرست این مجموعه آقای نیک قلب است که یکی از پیکر تراشان زبده و کارآمد استان تهران و مطرح در کشور است که در این کارگاه آموزش ساخت اجسام چوبی ساخت زیورآلات چوبی منبت کاری پیکر تراشی را داراست و از علاقه مندان به این رشته دعوت به آموزش و ورود به بازار کار میشود .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group