ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به اجرای دو هزار و ۳۷۳ پروژه در سطح استان خوزستان گفت: نیازهای مردم و مشکلات زیاد است اما عزم و اراده هم به همان میزان بالا است، حق مردم استانی که اقتصاد کشور را تأمین می‌کند، این است که از بهترین‌ها و با کیفیت ترین ها استفاده است.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سحرنگار، محمد خانچی پیش از ظهر امروز _پنج‌شنبه شانزدهم آذر_ در نخستین رویداد رسانه‌ای جام رسانه امید اظهار کرد: کسی باور نمی‌کند بذری که حضرت امام خمینی (ره) سال‌ها پیش با عنوان بسیج کاشت، امروز به یک درخت تناور تبدیل و اتفاقات خوبی را رقم بزند.
وی افزود: همه باید بدانیم که خبرنگاران و رسانه‌ها در دوران دفع مقدس چه رویدادی را رقم زدند، رسانه انقلابی ما باید بداند دشمن چه چیزی از این سرزمین پرافتخار را هدف گرفته، و بر اساس آن و منویات مقام معظم رهبری اقدام نماید.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در ادامه با بیان اینکه که جهاد خدمت رسانی و خدمتگزار سیزدهم با نگاه ویژه رئیس جمهور و هیئت دولت در راستای عدالت و پیشرفت خوزستان آغاز شده است، تصریح کرد: رئیس جمهور ۷ سفر به استان داشته و هر سفر یک دستاورد خوب برای استان داشت و در نتیجه خوزستان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شد و مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانی‌های خود در خصوص کلان پروژه‌ها به پروژه آب غدیر خوزستان اشاره فرمودند، پروژه‌ای که برای مدت زیادی تعطیل شده بود اما در این دولت کار، به خوبی پیشرفت کرد.
وی با اشاره به اقدامات توسعه‌ای در سطح استان، گفت: دو هزار و ۳۷۳ پروژه در سطح استان در حال انجام است، ۴۴ درصد از این پروژه‌ها بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، ۲۸ درصد بین ۵۰ تا ۸۰ درصد، ۹ درصد از پروژه‌ها بین ۲۰ تا ۵۰ درصد، و ۱۹ درصد از آنها حدود ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.
خانچی در بخش دیگر سخنان خود به تنش‌های آبی و مشکلات روستاییان و کشاورزان در دولت قبل اشاره کرد و توضیح داد: در سال‌های گذشته باید با کمک فرمانده سپاه، تانکرهای آب به مناطق بی آب ارسال می‌شد، اما امسال با اقدامات انجام شده چنین تنش‌هایی نداشته‌ایم به گونه‌ای که امروز به دنبال کیفیت و تصفیه خانه آب برای مردم هستیم.
وی در ادامه به طرح آب فدک برای مردم شهرستان ایذه اشاره کرد و اضافه کرد: نیازهای مردم و مشکلات زیاد است اما عزم و اراده هم به همان میزان بالا است، حق مردم استانی که اقتصاد کشور را تأمین می‌کند، این است که از بهترین‌ها و با کیفیت ترین ها استفاده است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group