ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس-ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روسای برخی از ادارات در تاریخ ۲۹ تیر در محل ستاد اقامه نماز شهرستان قدس تشکیل جلسه داد.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، درجلسه ستاد بزرگداشت دهه ولایت وامامت، جوکار امام جمعه  شهرستان با تشریح اهمیت دهه ولایت، بر برگزاری هرچه بهتر مراسم های این دهه تأکید کرد.

جوکار گفت: با توجه به شیوع موج دوم بیماری منحوس کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی احاد جامعه، وظایف ادارات و سازمانهای زیربط، می بایست براساس رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مشخص شود.

وی در ادامه گفت: اهمیت دهه ولایت بر کسی پوشیده نیست ولی متاسفانه، به دلیل شرایط موجود محدودیت هایی در اجرای جشن ولایت خواهیم داشت که لازم است ادارات مسئول بر همین اساس برنامه های خود را تنظیم و با ستاد بزرگداشت دهه ولایت و امامت هماهنگی بیشتری داشته باشند.

بنابراین گزارش: حسین کشاورزیان با اعلام آمادگی در اجرای برنامه های فرهنگی و تئاتر خیابانی گفت: از مدت ها قبل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با همکاری انجمن های نمایش و ادبی، خود را برای دهه ولایت و امامت آماده کرده و چندین نمایش با موضوع دهه ولایت را آماده اجرا دارد.

وی به اجرای نمایش های مذکور با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و همچنین برگزاری شب شعر و اجرای برنامه کتابخوانی در فضاهای آزاد بوستان ها و پارک های شهری از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و خواستار اجرای برنامه های فرهنگی در ایام جشن دهه ولایت شد

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group