ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار - به همت مدیریت فرهنگی و اجتماعی و به مناسبت هفته کارداوطلبانه وجهادی از گروه های مردمی و جهادی فعال در شهر شهریار تجلیل بعمل آمد.

سحرنگار - به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات :به مناسبت هفته کار داوطلبانه و جهادی و با حضور مهندس کاویانی شهردار شهریار ،مهدور رئیس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر و پاک مهر سرپرست مدیریت فرهنگی واجتماعی ،آئین تقدیر از گروه های مردمی وجهادی فعال برگزار شد.

در این مراسم شهردار شهریار پس از شنیدن پیشنهادات و نظرات میهمانان،مطالبی را بیان نمودند:

ایشان از زحمات و خدمات گروه های جهادی در موضوع مبارزه با ویروس کرونا و رزمایش کمک های مومنانه تقدیر و تشکر نموده و اعلام داشت شهرداری شهریار در موضوعات مختلف آماده همکاری با گروه های مردمی است.

در ادامه مهدور رئیس کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر گزارشی از لوایح مصوب شده در شورا در خصوص مبارزه با ویروس کرونا و کمک های مومنانه ارائه و از ظرفیت فرهنگسراها جهت حضور گروه های مردمی استقبال نمودند.

در بخش پایانی از گروه های مردمی و جهادی به همراه دستگاه های همراه با گروه جهادی با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر بعمل آمد‌.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group