ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ملارد - رئیس شورای اسلامی شهر ملارد توجه به حوزه فرهنگ و ورزش را جزو الویت ها برشمرد و گفت : اجرای پروژه های فرهنگی و ورزشی مهم ترین اولویت پروژه های عمرانی شهر ملارد میباشد .

ملارد -فخرالدین آئینه وند رئیس شورای اسلامی برنامه شورا را در دوره پنجم توجه به فرهنگ و ورزش برشمرد و افزود : امروزه توسعه فضاهای فرهنگی و ورزشی امری بسیار مهم و حائز اهمیت است از این رو می‌توان گفت مجموعه‌های فرهنگی و فرهنگسراها نقش به‌سزایی در غنی‌سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ارتقای آگاهی‌های آنها دارند.
سحرنگار-وی ضمن تأکید بر ضرورت ساخت پروژه های عمرانی در حوزه ورزش، اظهار داشت: به منظور ارج نهادن به جایگاه ورزش و تحقق اهداف پیش بینی شده و سیاست های این دوره از شورا و شهرداری با نگاهی ویژه به ترویج و توسعه امر ورزش و افزایش سرانه های ورزشی در سطح شهر، ساخت پروژه های ورزشی را در دستور کار خود قرار داده و اقدام به احداث سوله های ورزشی متعدد در نقاط مختلف شهر ملارد کرد ه ایم .
وی تاکید کرد : ایجاد و توسعه فضاهای فرهنگی مانند فرهنگسراها، مجموعه‌های فرهنگی ورزشی، کتابخانه‌های عمومی و تخصصی، به فراخور جمعیت محله‌ها و منطقه‌های شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد که این مهم در محلاتی که نیاز شهر ملارد بود به صورت جدی انجام می گیرد .
رئیس شورای ملارد گفت: فرهنگسرا‌ها نقش بسزایی در رشد رفتار‌های اجتماعی مطلوب سطح شهر ایفا می‌کنند و از مراکز مهم فرهنگی به‌شمار می‌آیند که می‌تواند در پویایی فرهنگی جامعه نقش موثری داشته باشند و موجب رشد کیفی در تمام زمینه‌های فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی ‌شوند.
وی در ادامه به کمبود فضای سرانه های فرهنگی شهر ملارد اشاره داشت و خاطر نشان کرد : یکی از مشکلات ما در شهر ملارد کمبود زیرساخت های فرهنگی بوده که راه اندازی خانه فرهنگ و فرهنگسرا در دستور کار قرارگرفته و تا کنون دو خانه فرهنگ یکی در غرب سرآسیاب که بالغ بر 700هنرآموز برای کسب مهارت در آنجا مشغولند و همچنین سال گذشته خانه فرهنگ در محله شهید رضایی شرق سرآسیاب کار خود را شروع کرده است .
آیینی وند ادامه داد : خبر خوشی که برای شهروندان ملارد داریم ظرف چند روز آینده فرهنگسرا محله ای در خیابان شهید صدوقی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و یک احساس نیاز برای احداث این فرهنگسرا در این منطقه بود که با ساختمان استاندارد و ظرفیت بالا پاسخگوی نیاز شهروندان ملاردی خواهد بود و فرهنگسرای بزرگ شهر ملارد در حال ساخت و اجرا میباشد و امیدوارم در دهه فجر امسال فاز اول آن تکمیل شود و با افتتاح این پروژه تحول بزرگی در زیرساخت های فرهنگی به وجود خواهد آمد .

وی دغدغه اصلی شهرداری و شورا پیگیری پروژه های عمرانی قلمداد کرد و افزود : در کنار پیگیری ها پروژه های خدماتی را که شامل، جدول گذاری، آسفالت ریزی، ترمیم آسفالت، کف سازی و ... است را نیز با توجه به نیاز و ضرورت در نقاط مختلف منطقه اجرا شده که برای رفاه حال شهروندان تاثیر بسزایی دارد .
رئیس شورا ساماندهی و جمع آوری معتادین متهاجر را از سطح شهر ضروری برشمرد و افزود : در حوزه آسیب های اجتماعی جمع آوری معتادین امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که این برنامه نیز در شهر ملارد به صورت کار بین نهادی و همکاری فرمانداری نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری در حال انجام میباشد و تا پایان سال با پیگیری جدی شهرداری و شورا این معضل حل شود و آرامش خاطر شهروندان را در پی داشته باشد .

آیینی وند در پایان گفت: امیدواریم با اجرایی شدن پروژه های در دستور کار طی سال جاری، گام مهمی در توسعه شهر و نيز رفاه شهروندان برداریم و شاهد نشاط و امنيت خاطر و روان شهروندان باشيم .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group