ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
شهریار - جلسه ملاقات مردمی محمدصادق کولی وند شهردار شهریار با شهروندان با هدف سرعت بخشی رفع مطالبات مردمی، انجام وظایف، امید بخشی و تکریم ارباب رجوع بصورت چهره به چهره و بدون واسطه در محل دفتر شهردار برگزار شد.
 
 

سحرنگار - شهردار شهریار گفت: گاهی علیرغم تلاش همه، وسعت جغرافیایی و وجود برخی نواقص باعث می شود تا همکارانم نتوانند از تمام موارد و مسائل آگاهی پیدا کنند که جلسات دیدار های مردمی راهبرد خوبی برای رفع این نواقص است.

 

وی افزود: برخی از مشکلات از دل این جلسات و از زبان مردم شریف شهریار با ابعاد بسیار جدی تری بیان می شود لذا تسریع در جهت رفع آن در اولویت اقدامات ما قرار می گیرد.

 

شهردار شهریار در این جلسه ضمن استماع مطالبات و خواسته های مردم ، دستورات لازم را در جهت مرتفع شدن و طی مراحل قانونی به معاونت ها و واحد‌های ذیربط صدور نمود.
 

شایان ذکر است جلسات دیدار چهره به چهره شهردار شهریار با شهروندان شریف شهریار هر سه شنبه هفته از ساعت ۹ تا ۱۲ برگزار می گردد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group