ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
 
 
قدس - در ادامه سلسله جلسات بررسی طرح ساماندهی تقاطع قدس (میدان قدس) و بلوارهای انقلاب اسلامی و شهید کلهر، صبح امروز جلسه‌ای با حضور مهندس شهلی شهردار قدس، رحمتی معاون امور زیربنایی و صداقت معاون حمل‌‌ونقل و ترافیک و مشاورین بخش خصوصی در سالن جلسات شهرداری قدس برگزار شد.
 
 

 

سحرنگار - به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حوزه حمل‌‌ونقل و ترافیک از ارکان مهم مدیریت شهری محسوب می‌شود که با مقوله توسعه شهری نسبتی مستقیم دارد، از این رو شهرداری قدس با کمک شورای ترافیک شهرستان و بهره‌گیری از مشاوره بخش خصوصی سعی در ساماندهی و رفع مشکلات ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور در معابر سطح شهر دارد. 

 

بر این اساس، جلسات متعددی با موضوعات بررسی مزایا و معایب اجرای طرح‌های پیشنهادی از قبیل اصلاح هندسی معابر و دیگر مباحث مربوط به حوزه ترافیک با حضور مسئولان ارشد مدیریت شهری برگزار شده است.

 

در همین راستا، صبح امروز جلسه‌ای به منظور بررسی طرح‌ ساماندهی تقاطع قدس (میدان قدس) و بلوارهای انقلاب اسلامی و شهید کلهر با حضور مهندس شهلی شهردار قدس، معاونین شهردار و مشاورین بخش خصوصی در  سالن جلسات شهرداری قدس برگزار شد.

 

شایان ذکر است پیش از این نیز جلساتی بدین منظور برگزار شده است که در جلسه امروز نتیجه اقدامات انجام شده مورد بررسی قرار گرفت.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group