ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار - محمدصادق کولیوند شهردار شهریار ضمن تشریح وضعیت کنونی میدان مرکزی میوه و تره بار شهریار گفت :ساماندهی و رفع مشکلات میدان مرکزی میوه و تره بار مستلزم هماهنگی، همدلی و همفکری همه دستگاه ها و ارگان های ذی ربط است.

 

 

سحرنگار- به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار ، نخستین جلسه بررسی مشکلات و اتخاذ راهکارهای ساماندهی میدان مرکزی میوه و تره بار شهریار با حضور مهندس باغبانی معاونت هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار برگزار شد.

 

شهردار شهریار به نقش دستگاه های مرتبط در حذف مشکلات پیش روی پروژه با ایجاد نظم، هماهنگی و سرعت بخشی به آن اشاره کرد و افزود: همگی موظف به رعایت قوانین در اجرای پروژه های از این دست هستیم تا با کاهش زمان اجرای پروژه از تضییع حقوق شهروندان جلوگیری کنیم.

 

در این جلسه ضمن بررسی گزارش های ارائه شده از سوی مدیران شهرداری شهریار به بررسی راهکارهای پیشنهادی پرداخته شد و مقرر شد اقدامات قانونی در راستای رفع مشکلات صورت پذیرد.

 

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group