ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس - به مناسبت فرارسیدن هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) به دست منافقین کوردل و گرامیداشت روز قوه قضائیه، شهردار قدس به‌ همراه اعضای شورای اسلامی و رئیس اداره حراست شهرداری با دادستان و رئیس دادگستری شهرستان قدس دیدار کردند.

 


سحرنگار -به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در این دیدار اعضای شورای اسلامی قدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هفتم تیرماه، به نمایندگی از مردم شریف شهرقدس از تلاش‌ها و خدمات ارزنده مجموعه قضایی شهرستان در جهت برقراری آرامش و امنیت اجتماعی تقدیر و تشکر کردند.

شهردار قدس نیز از زحمات و تلاش‌های دادستان و رئیس دادگستری شهرستان و ایجاد تعامل مطلوب با مجموعه مدیریت شهری در جهت رشد و توسعه شهر قدس تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه لوح تقدیری به رسم یادبود از طرف شهردار و اعضای شورای اسلامی به نمایندگی از مردم به دادستان و رئیس دادگستری شهرستان قدس تقدیم شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group