ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بهروز کاویانی شهردار اندیشه ازآغاز اجرای مرحله دوم عملیات اجرایی پایانه مسافربری شهر اندیشه با توجه به برنامه زمانبندی پیش بینی شده پس از مصوبه شورای اسلامی این شهر خبر داد‌

 

سحرنگار- وی در این خصوص گفت: در راستای اجرای این پروژه به صورت موقتی پایانه فعلی ایستگاه تاکسی و اتوبوس شهر اندیشه به حاشیه خیابان انتقال داده شد تا بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان این پروژه بزرگ خدماتی را به مراحل پایانی نزدیک نماییم.

وی ادامه داد: با توجه به تخصیص بودجه جدید و اتمام فاز اول این پروژه لازم بود بدلیل تکمیل عملیات اجرایی و در نظر گرفتن مسائل ایمنی نسبت به جابجایی ایستگاه فعلی اقدام نماییم که قطعاً محدودیت‌هایی برای شهروندان عزیز و تاکسیرانان ایجاد خواهد نمود.
شهردار اندیشه افزود : اما با توجه به اهمیت اجرای به موقع این پروژه لازم بود این تمهیدات صورت بگیرد که به نوبه خود از شهروندان عزیز به دلیل این جابجایی پوزش می‌طلبیم و امیدواریم شهروندان با همیاری و حمایت‌های خود ما را در اجرای سریع پروژه یاری نمایند.

بهروز کاویانی خاطرنشان ساخت: با توجه به بازدیدی که از این پروژه به صورت هفتگی انجام می‌شود و پیگیری های مستمر اعضای شورای اسلامی در جهت اتمام آن ، خوشبختانه مراحل اجرایی آن با سرعت پیش می‌رود و پیمانکار با تعهد و تخصص کافی در احداث این پروژه خدماتی اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

وی خاطرنشان ساخت: با احداث این پروژه بزرگ قطعاً یکی از پایانه‌های مجهز غرب استان تهران را در این منطقه شاهد خواهیم بود که می‌تواند سهم بسزایی در جابجایی شهروندان در رابطه با سفرهای درون شهری و برون شهری انجام دهد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group