ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بهروز کاویانی شهردار اندیشه از آغاز مرحله جدید آسفالت معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی اندیشه در راستای اجرای طرح نهضت آسفالت در این شهر خبر داد.

سحرنگار- وی در این خصوص گفت: با توجه به اولویت های پیش بینی شده در سال جاری برای پروژه‌های عمرانی عملیات اجرایی نهضت آسفالت در این شهر با اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم در حوزه بهبود وضعیت آسفالت معابر نیز از ابتدای سال با برنامه ریزی بهتری ورود پیدا نماییم.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: یکی از مواردی که جزو وظایف اصلی شهرداری ها میباشد اجرای آسفالت معابر و رفع موارد در این حوزه است که الحمدلله با تمهیدات اندیشیده شده و همیاری خوب اعضای محترم شورای اسلامی امروز شاهد اجرای این پروژه در خیابان نسترن فاز دو و کوچه های منتهی به آن هستیم که این معبر جزو اولویت های اصلی ما بوده است که هم اکنون عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

شهردار اندیشه در پایان یادآور شد: شهروندان شریف شهر اندیشه می‌توانند در خصوص رفع مشکلات معابر و اعلام مواردی در این حوزه با سامانه ۱۳۷ تماس حاصل نمایند تا همکارانم در کمترین زمان نسبت به موارد یادشده اقدام نمایند و امیدواریم مردم عزیز و شریف شهر اندیشه از این اقدام خدمتگزاران خود رضایت کامل را داشته باشد.

 

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group