ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بهروز کاویانی شهردار اندیشه از شروع عملیات احداث یکی از بزرگ‌ترین پروژه های حوزه گردشگری و تفریحی شهر اندیشه تحت عنوان پیاده راه سلامت با اعتبار ۵۴ میلیارد تومانی خبر داد.

سحرنگار- به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه، شهردار اندیشه در این خصوص گفت: یکی از اقدامات مهم شهرداری اندیشه ارتقای ساختار های گردشگری و تفریحی طبق برنامه‌های تعیین شده در سطح شهر است که پروژه پیاده راه سلامت در مجاورت کانال آب فردیس به اجرا درمی‌آید جز پروژه های بسیار خاص و ویژه مجموعه مدیریت شهری اندیشه محسوب می گردد.

 

وی افزود: فضاهای پیش‌بینی شده در مسیر این پیاده راه لاین دوچرخه سواری و پیاده روی، استراحتگاه ،فضای گلخانه‌ای ،فضای فرهنگی و کتابخانه، فضای خدماتی و غیره در نظر گرفته شده است تا بتوانیم یکی از اسنثنایی ترین پروژه های حوزه سلامت گردشگری و تفریحی را در این شهر به اجرا در بیاوریم.

 

وی افزود: نقاطی که برای این پروژه در نظر گرفته شده جز مسیرهای خطرآفرین شهر بود که به صورت بلااستفاده رها شده بود لذا در راستای به بهره‌وری از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این مناطق پروژه فاخر و زیبایی طراحی گردید و پس از طی موارد قانونی و مطالعاتی که نیازمند اجرای این پروژه بود عملیات اجرایی آن آغاز و در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی خاطرنشان ساخت: با اهتمامی که در شورای اسلامی شهر اندیشه وجود دارد و پیگیری همکارانم این مسیر که حد فاصل بلوار آزادی تا جاده هفت جوی خواهد بود به یکی از نقاط مهم گردشگری منطقه تبدیل خواهد شد و شهروندان عزیز شهر اندیشه از برکات و ثمرات این پروژه بهره‌مند خواهند گردید.

 

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group