ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیجار-فرماندار شهرستان بیجارگفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران قشر تاثیر گذاری هستند که اطلاع رسانی آنها منجر به روشنگری اذهان عمومی جامعه می شود.

سحرنگار-علی اکبرورمقانی در مراسم تجلیل از خبرنگاران که به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود به رسالت ارزشمند خبرنگاران پرداخت و اظهار داشت: رسانه ها و خبرنگاران امروز نه تنها در حوزه های مختلف خبری موفق بودند بلکه در موضوع اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم در زمینه پیشگیری و نحوه رعایت فاصله اجتماعی و موضوعات مرتبط با ویروس کرونا خوش درخشیدند.
وی به پروژه های عمرانی فعال سطح شهرستان نیز اشاره کرد واظهار داشت: پی گیر پروژه های در حال اجرا و نیمه تمام شهرستان بیجار هستیم و امیدواریم که با عملیاتی شدن طرح های عمرانی بخشی از نیاز های تولید و اشتغال در منطقه مرتفع گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان بیجار در پایان با ارائه لوح یادبودی از زحمات و تلاشهای خبرنگاران و فعالان حوزه فضای مجازی تقدیر و تشکر نمود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group