ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

شهریار-رئیس شورای اسلامی شهر باغستان با اشاره نگاه فرابومی مدیریت شهری باغستان در اجرای پروژه‌های عمرانی و زیربنایی از جمله مشارکت در احداث تقاطع غیرهمسطح محور فتح-باغستان، گفت: امید است با بهره‌برداری از این پروژه در آینده نزدیک به عنوان یکی از مطالبات اساسی مردم شهرستان شهریار شاهد رفع گره‌های ترافیکی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه عمومی باشیم.

باغستان -به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهر باغستان در خصوص اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح باغستان-فتح گفت: با توجه به رشد روزافزون بارگذاری جمعیت و تمرکز فعالیت‌ها در استان تهران از جمله شهر باغستان، رشد سفرهای درون و برون شهری امری اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت تردد شبکه‌های ارتباطی و محورهای مواصلاتی، ترافیک در ساعات مختلفی از شبانه روز پدید آمده و مسائل و مشکلات مختلفی نیز به دنبال دارد.

رئیس شورای اسلامی باغستان بیان داشت: محور فتح- باغستان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مسیرهای دسترسی مردم از شهرستان شهریار به شهر تهران و بالعکس است و روزانه با حجم بالایی از تردد وسایل نقلیه مواجه است.

جلال امامی گفت: در سال‌های اخیر یکی از مطالبات ویژه مردم شهرستان و‌ شهر باغستان ساماندهی تقاطع این محور و نقطه ورود به جاده فتح بود تا از مشکلات ترافیکی این نقطه کاسته شده و روند عبور و مرور مردم تسهیل شود.

وی ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسؤولان محترم استانی و شهرستانی و مطالعات انجام شده کلنگ احداث تقاطع غیرهمسطح محور فتح- باغستان در آذر ماه سال گذشته بر زمین زده شد تا پس از سال‌ها انتظار مردم شاهد اجرای پروژه مهم در راستای تسهیل در دسترسی مردم شهرستان‌های غرب تهران از جمله شهریار باشیم.

رئیس شورای اسلامی باغستان اظهار داشت: شورای اسلامی و شهرداری باغستان از ابتدای آغاز به کار دوره پنجم همواره نگاهی فراشهری نسبت به اجرای پروژه‌های عمرانی و زیربنایی داشته است و لذا در اجرای این پروژه نیز به منظور پاسخ به مطالبه دیرین مردم شهرستان و شهر باغستان مشارکت کرده و روند احداث تقاطع غیرهمسطح با همکاری شهرداری باغستان و شهرداری منطقه ۲۱ تهران آغاز شد.

امامی گفت: امروز نیز با پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی احداث این پروژه، امیدواریم فاز اول زیرگذر این تقاطع به زودی به بهره‌برداری رسیده و شاهد رفع گره‌های ترافیکی،افزایش ایمنی در تردد و صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group