سحرنگار

شهریار-شهردار باغستان با اشاره برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های متنوع عملیاتی در محور اصلی شهر باغستان به منظور تسهیل در عبور وسایل نقلیه، افزایش ضریب ایمنی و کاهش بار ترافیکی، گفت: با نگاه ویژه مدیریت شهری باغستان، ۲۰۰ هزار مترمربع عملیات تراش و روکش آسفالت در محور اصلی شهر از ابتدای سال ۹۹ صورت پذیرفته است.


سحرنگار- به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در محور اصلی شهر باغستان اظهار داشت: محور اصلی شهر باغستان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تردد روزانه مردم شهرستان شهریار است که روزانه حجم بالایی از تردد به سمت تهران و محور فتح و بالعکس را ثبت می‌کند.

وی افزود: با توجه به قرارگرفتن ۱۴ کیلومتر از این محور در محدوده شهر باغستان وظیفه اصلی خدمت‌رسانی و نگهداری این محور بر عهده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که متاسفانه طی سال‌های گذشته توجه لازم از سوی این ارگان در نگهداری این محور و کمک رسانی در مواقع بارش و آبگرفتگی محور صورت نگرفته است.

شهردار باغستان ادامه داد: علی‌رغم این موضوعات و به منظور تسهیل در تردد شهروندان، افزایش ایمنی جاده و کاهش بار ترافیکی برنامه‌های عملیاتی متعددی در حوزه‌های مختلف از ابتدای سال ۹۹ توسط شهرداری باغستان در این محور در نظر گرفته شده و اجرایی شده است.

دکتر رنجبر گفت: از ابتدای سال ۹۹ در راستای ارتقا کیفیت تردد وسایل نقلیه در این محور، حدود ۲۰۰ هزار متر مربع عملیات تراش و روکش آسفالت در این محور از سوی شهرداری باغستان انجام گرفته و همچنین درزگیری آسفالت ۳۴ هزار متر از طول این محور عملیاتی شده است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای تردد وسایل نقلیه و ترافیک نقطه ورودی شهر باغستان، عملیات احداث و تکمیل دوربرگردان میدان ورودی شهر باغستان در دست اجراست تا با بازگشایی این دوربرگردان شاهد تسهیل در دسترسی خودروها به مسیر بالعکس محور باشیم.

شهردار باغستان خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای سال به منظور ارتقا ضریب ایمنی در این محور، عملیات اصلاح هندسی در ۵ نقطه ورودی خیابان بهار، پل باباسلمان، دهمویز، زرنان و شهرک صنعتی گلگون انجام گرفته است.

دکتر رنجبر گفت: خط کشی محور، نصب علائم هشداردهنده، نصب تابلوهای راهنمای مسیر، ایمن سازی و رنگ‌آمیزی پل‌های عابر پیاده محور و رنگ آمیزی نرده‌ها و جداول محور اصلی باغستان از جمله دیگر اقدامات حوزه ترافیک شهرداری باغستان بوده است.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group