ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار-شهردار باغستان با اشاره برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های متنوع عملیاتی در محور اصلی شهر باغستان به منظور تسهیل در عبور وسایل نقلیه، افزایش ضریب ایمنی و کاهش بار ترافیکی، گفت: با نگاه ویژه مدیریت شهری باغستان، ۲۰۰ هزار مترمربع عملیات تراش و روکش آسفالت در محور اصلی شهر از ابتدای سال ۹۹ صورت پذیرفته است.


سحرنگار- به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، دکتر حسن رنجبر شهردار باغستان با اشاره به اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در محور اصلی شهر باغستان اظهار داشت: محور اصلی شهر باغستان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تردد روزانه مردم شهرستان شهریار است که روزانه حجم بالایی از تردد به سمت تهران و محور فتح و بالعکس را ثبت می‌کند.

وی افزود: با توجه به قرارگرفتن ۱۴ کیلومتر از این محور در محدوده شهر باغستان وظیفه اصلی خدمت‌رسانی و نگهداری این محور بر عهده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که متاسفانه طی سال‌های گذشته توجه لازم از سوی این ارگان در نگهداری این محور و کمک رسانی در مواقع بارش و آبگرفتگی محور صورت نگرفته است.

شهردار باغستان ادامه داد: علی‌رغم این موضوعات و به منظور تسهیل در تردد شهروندان، افزایش ایمنی جاده و کاهش بار ترافیکی برنامه‌های عملیاتی متعددی در حوزه‌های مختلف از ابتدای سال ۹۹ توسط شهرداری باغستان در این محور در نظر گرفته شده و اجرایی شده است.

دکتر رنجبر گفت: از ابتدای سال ۹۹ در راستای ارتقا کیفیت تردد وسایل نقلیه در این محور، حدود ۲۰۰ هزار متر مربع عملیات تراش و روکش آسفالت در این محور از سوی شهرداری باغستان انجام گرفته و همچنین درزگیری آسفالت ۳۴ هزار متر از طول این محور عملیاتی شده است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای تردد وسایل نقلیه و ترافیک نقطه ورودی شهر باغستان، عملیات احداث و تکمیل دوربرگردان میدان ورودی شهر باغستان در دست اجراست تا با بازگشایی این دوربرگردان شاهد تسهیل در دسترسی خودروها به مسیر بالعکس محور باشیم.

شهردار باغستان خاطرنشان کرد: همچنین از ابتدای سال به منظور ارتقا ضریب ایمنی در این محور، عملیات اصلاح هندسی در ۵ نقطه ورودی خیابان بهار، پل باباسلمان، دهمویز، زرنان و شهرک صنعتی گلگون انجام گرفته است.

دکتر رنجبر گفت: خط کشی محور، نصب علائم هشداردهنده، نصب تابلوهای راهنمای مسیر، ایمن سازی و رنگ‌آمیزی پل‌های عابر پیاده محور و رنگ آمیزی نرده‌ها و جداول محور اصلی باغستان از جمله دیگر اقدامات حوزه ترافیک شهرداری باغستان بوده است.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group