ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - چهار پروژه عمرانی ، تفریحی و آموزشی  شهر باغستان به همت مجموعه مدیریت شهری افتتاح و کلنگ زنی شد .

 سحرنگار- ظهر روز دوشنبه با حضور فخاری استاندار تهران ، فاتحی نژادفرماندار شهرستان شهریار، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا سرافراز امام جمعه باغستان، غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مسگریان دستیار مردمی سازی استاندار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان شهریار ۴ پروژه در شهر باغستان افتتاح شد

اولین پروژه کلنگ زنی بزرگترین بوستان خانوادگی غرب استان تهران در شهر باغستان بود که با اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحتی ۳٫۵ هکتار به بهره برداری رسید.

دومین پروژه بوستان و زمین چمن مصنوعی حافظیه محله خادم آباد شهر باغستان  با اعتبار ۴ میلیارد تومان در زمینی به مساحت ۴ هزار مترمربع  به بهره داری رسید.

سومین پروژه آموزشگاه ۹ کلاسه شهید دکتر مجید شهریاری در محله سعید آباد باغستان با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و در زمینی به وسعت ۲۵۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید.

چهارمین بوستان و زمین چمن مصنوعی زیتون در محل مهدیه باغستان با اعتبار ۴ میلیارد تومان و در زمینی به مساحت هزار  متر مربع به بهره برداری رسید.

آخرین پروژه کلنگ زنی  سرای محله در  باباسلمان باغستان  این سرای محله در زمینی به مساحت۱۸۹۰ متر مربع  و با اعتبار ۵ میلیارد تومان احداث خواهد گردد.

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group