ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شهریار - در شورای اداری شهرستان شهریار گزارش های مهم و امیدآفرینی در بخش های بهداشت، آب و مترو ارائه شد.

 

 

سحرنگار -به گزارش روابط عمومی فمانداری ویژه شهرستان شهریار؛ جلسه شورای اداری شهرستان شهریار به ریاست امیرعباس شفیع زاده فرماندار فرمانداری ویژه شهرستان شهریار با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

بنابراین گزارش در این جلسه مسئولین بخش های مختلف با ارائه گزارش اقدامات و فعالیت های صورت گرفته شورای اداری شهرستان را از روند اجرایی پروژه ها مطلع کردند. رحمتی مدیرعامل شرکت متروی غرب استان تهران با اعلام خبر تشکیل شرکت متروی غرب استان از مشارکت شهرداری های غرب استان تهران با تعیین قدرالسهم به عنوان عامل اصلی در اجرایی شدن این پروژه مهم نام برد و اظهار امیدواری کرد تا سه سال آینده بتوانیم حفاری تونل های مورد نیاز را به پایان برسانیم.

 

سلیم نیا مدیرعامل شرکت آبفای غرب استان تهران نیز در گزارشی با اشاره به پروژه انتقال آب طرح الغدیر به شهرستان شهریار گفت: با پیگیری فرمانداری شهریار و همکاری شهرداری ها، پروژه انتقال پساب تصفیه خانه شاهدشهر به شهرهای مختلف نیز به منظور استفاده شهرداری ها در آبیاری فضای سبز در دست انجام است که فاز مطالعاتی آن توسط شهرداری اندیشه کلید خورده است.

 

در بخش دیگری از جلسه شورای اداری دکتر مرعشی گزارش کاملی از وضعیت پروژه ساخت بیمارستان امام خمینی(ره) ارائه کرد و اظهار امیدواری کرد با روند فعلی تا پایان سال شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group