سحرنگار

 

کولیوند از افتتاح چندین پروژه در دهه فجر سال جاری خبر داد و افزود :پروژه های قابل بهره برداری شهر ملارد با اعتبار دویست و پنجاه هشت میلیارد ریال به بهره برداری میرسد

 

 

سحرنگار - محمد صادق کولیوند شهردار ملارد اظهار داشت : مجموعه بزرگ شهرداری تمام تلاش و همت خود را به صورت شبانه روزی و یکپارچه به عرصه اجرا گذاشته تا بتواند با افتتاح پروژه ها رضایت خاطرشهروندان را در پی داشته باشد

وی اقدامات مدیریت شهری را بر حسب نیاز شهروندان ملارد اولویت بندی کرد و ادامه داد : با توجه به اینکه در برنامه ریزی شهری نیاز ها و مشکلات را ارزیابی کرده ایم و در این جهت پروژه ها به افتتاح و بهره برداری خواهد رسید .

وی در ادامه پروژه های قابل افتتاح شهرداری ملارد را برشمرد : ساختمان شورای شهر ملارد، ساختان و سایت موتوری، ساختمان اداری گلزار شهدای ملارد، پارک یاس و پارک دانش در سرآسیاب غربی و پیاده روها و اصلاح هندسی تقاطع چناران و نهر بلوار آیت ا... رفسنجانی و ... است با اعتبار بالغ بر دویست و پنجاه و هشت میلیارد ریال که از منابع داخلي شهرداري، منابع استاني، كمك‌هاي دولت و ساير منابع تأمين شده است.
شهردار در پایان خاطر نشان کرد :  بر اساس وظايف شهرداري‌ها و طبق قانون شهرداري‌ ها متناسب با درجه، تشكيلات و توان تخصصي خود و در راستاي وظايف محوله  در چارچوب برنامه و بودجه سالانه مصوب شوراي اسلامي شهر، با بهره ‌گيري از منابع داخلي، استاني و كمك ‌هاي دولت اقدام به اجراي پروژه‌هاي مختلف در سطح شهرها می کنند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group