ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار - فرماندار شهرستان شهریار گفت: پروژه ورودی شهریار از مطالبات مهم است که به شدت پیگیری می شود

 

 

سحرنگار _ نورالله طاهری درآخرین جلسه شورای اداری شهرستان که به صورت ویدئو کنفرانس با حضورحجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار ,حق وردی نماینده مجلس شورای اسلامی و معاونان فرماندار برگزار شده بود به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف شهرستان شهریار اشاره کرد و افزود : در سال جهش تولید با همکاری همه ادارات مختلف شهرستان پروژه های مختلفی به بهره برداری رسید و برخی در دست اقدام است و اقدامات قابل توجهی در بخش اقتصادی ,صنعت ,کشاورزی و خدماتی تقدیم مردم شده است .

 

وی با بیان اینکه تلاش ما در شهرستان این بوده که کسی به عنوان تولید کننده از چرخه اقتصاد خارج نشود گفت : در این راستا تسهیلاتی خوبی به چرخه تولید تزریق شده است ونمونه بارز جهش تولید شهرک صنعتی شهید سلیمانی می باشد که یکی از شهرک های مهم غرب استان تهران است و از سال آینده هر ماه شاهد افتتاح چند واحد صنعتی هستیم .

 

طاهری در ادامه به بخش کشاورزی شهرستان شهریار اشاره داشت و افزود : اقدامات خوبی در بخش کشاورزی انجام شده است از جمله آبیاری تحت فشار و ایجاد گلخانه ها و باتوجه به اینکه در حمایت از کشاورزان در قانون باید تغییراتی حاصل شود تا مسائل و مشکلات کشاورزان کم و تسهیل شود .

 

وی توسعه فضای آموزشی در شهرستان شهریار را قابل توجه برشمرد و بیان کرد : از سال گذشته در بحث فضای آموزشی اقدامات خوبی با همکاری شورای آموزش و پرورش , شهرداران , ریاست آموزش و پرورش و خیرین انجام گرفته است که ما حصل آن مدارسی است که به چرخه آموزش وارد شده است .

 

فرماندار ادامه داد : در بخش خدماتی نیز در شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته مثل استخر ها سالن ها ی ورزشی و درمانگاه ها که همه تلاش کرده اند به ویژه دربحث آب شرب که مسولان آبفا غرب استان تهران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قبلی و فعلی زحمات فراوانی کشیده اند و امیدواریم کل شهرستان از آب شرب سطحی مشروب شود .

 

وی از پیشرفت 90 درصدی بیمارستان امام خمینی شهریار خبر داد و اظهار داشت : در بحث بیمارستان امام خمینی همه به میدان آمده اند که کار انجام بگیرد و با توجه به اینکه هر دو هفته یکبار جلسه ای با حضور مسولان مربوطه جهت تسریع عملکرد برگزار میشود و همچنین با مکاتبات صورت گرفته دستوری از معاونت ریاست جمهور برای تامین اعتبار گرفته شده است .

 

طاهری ادامه داد : ورودی شهرستان شهریار یکی از مطالبات مهم شهر میباشد که این مهم با پیگیری استاندار انجام میگیرد و به شدت کار پیش میرود و از پروژه های اثر گذار در سطح شهر میباشد .

 

فرماندار افزود : اقدامات مهمی نیز در بحث امنیت صورت گرفته است از جمله نیروی مقاوت بسیج در شهر اندیشه افتتاح شد و شیفت امنیتی نیز در شهریار مستقر شده تا مردم با امنیت خاطر در شهر زندگی کنند همچنین یگان امداد را در شهرستان ایجاد کردیم و با کمک نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تلاشهای زیادی در این حوزه شده که قابل تقدیر است .

 

وی در پایان گفت : امیدواریم با همکاری و هماهنگی جهت رفاه شهروندان گام برداریم و در سال جدید نیز با تلاش بیشتر و اعتبارات بیشتر ادامه پیدا کند و مردم در شرایط خوب زندگی کنند .

 

 

 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group