ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ملارد -رییس شورای اسلامی شهر ملاردگفت :در راستای نیل به اهداف توسعه محور شهر، اعضای شورای اسلامی دوره ششم شهرملارد از همان روزهای نخست اساس و مبنای اقدامات خود را براساس اولویت سنجی و ضرورت نیازهای این شهر قرار داده اند.

 

 

سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امو ر بین الملل شهرداری ملارد به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها سید محمد طباطبایی حسنی ریيس شورای اسلامی شهر ملارد سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهر ملارد بود ،ایشان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام بزرگداشت روز شوراها، روز جهانی کاروکارگر و هفته معلم، سخنان خود را با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت نهاد شوراها آغاز نمود و گفت: امام خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب انتخابات شوراها را گامی بسوی تحقق کامل قانون اساسی و یک نهاد اصیل دیگر برای خدمت به مردم جهت تلاش و فعالیت در سمت اهداف والای انقلاب دانسته اند تا این نهاد در چارچوب تکالیف قانونی خود به رفع مشکلات مردم بپردازد.

 

طباطبایی در ادامه به ارائه گزیده ای از عملکرد شورای و شهرداری ملارد پرداخت و افزود: به محض روی کار آمدن اعضای شورای اسلامی شهر ملارد در دوره ششم با چالش های زیادی از جمله تشدید تحریم ها، کاهش چشمگیر درآمدها، عدم همخوانی درآمدها با هزینه های جاری و عمرانی و... مواجه شدیم، اما خوشبختانه با تدابیر اعضاء و همچنین انتخاب مهندس بهمنی به عنوان شهرداری توانمند، ریل گذاری اقدامات و پروژه های عمرانی صورت گرفت و اکنون روند اجرایی آنها با سرعت بیشتری به پایان رسیدند یا رو به اتمام هستند.

 

وی تصریح کرد: در راستای نیل به اهداف توسعه محور شهر، اعضای شورای اسلامی دوره ششم شهرملارد از همان روزهای نخست اساس و مبنای اقدامات خود را براساس اولویت سنجی و ضرورت نیازهای این شهر قرار داده اند.

 

رییس شورای شهر ملارد اقدامات شورای دوره ششم ملارد را چشمگیر عنوان نمود و اضافه کرد: سرانه های قابل قبولی مانند پروژه شاخص ساختمان آتش نشانی، احداث ساختمان پلیس های تخصصی، گرمخانه، ساختمان شورای حل اختلاف ، ورزشگاه شهیدان سنگ سفیدی ، پارکینگ طبقاتی شهر، فرهنگسرای بزرگ شهر، خانه فرهنگ بانوان و همچنین پروژه های متعدد آسفالت معابر عمومی، کفپوش و جدولگذاری در سطح شهر، روشنایی سطح شهر، خرید تعداد ۵۰ دستگاه اتوبوس شهری و سایر پروژه های تکمیل شده و در دست اقدام که نتیجه و حاصل انتخاب و اعتماد به منتخبین شورای شهر به صورت منسجم و توزیع عادلانه در ملارد بوقوع پیوسته است.

 

وی در خاتمه یادآور شد: موضوع بررسی دغدغه ها، کمبودها و معضلات در نیازهای فرهنگی –اجتماعی از مهمترین وظایف کمیسیون های فرهنگی شوراهای اسلامی می باشد که کمیسیون فرهنگی شورای ملارد در اجرای آن علاوه بر پرداختن به تهیه طرح ها و پیشنهادهای اصلاحی و کاربردی، از طرح ها و ایده های همشهریان محترم، جهت حل مشکلات این چنینی در شهر استقبال می کند.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group