ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


بهروز كاویانی با ابلاغ حكم‌ استاندار تهران شهردار اندیشه شد

 


سحرنگار -آیین تکریم و معارفه شهردار اندیشه با حضور خانواده معظم شهدا، طاهری نسب مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران ، نوراالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار،فرماندهان انتظامی ، نظامی و بسیج ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه ، دیگر مسئولین شهرستانی و شهری و‌معتمدین محلی شهر اندیشه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.


در ابتدای جلسه الهام افراشته رئیس شورای اسلامی ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان و‌ حاضرین گفت: امروز شهرداری اندیشه نیازمند مشارکت مردم برای افزایش درآمدهای پایدار هستیم و از شهردار و پرسنل شهرداری انتظار داریم راه را برای ورود سرمایه گذاران با رعایت قوانین باز کنند


وی افزود : شورای اسلامی دوره ششم حفظ کرامت شهروندان ، استفاده از افراد پاکدست ، پایند و با انگیزه ، مبارزه با فساد و تبعیض و اعتماد سازی را در سرلوحه کار خود قرار داده است و امیدوارم آقای کاویانی با تجربیاتی که از ایشان از شهر اندیشه اطلاع داریم بتواند با تلاش شبانه روزی و خدمت صادقانه برای خدمت رسانی بهتر برای مردم گام بردارد.

 

در ادامه طاهری نسب مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران نیز در ادامه با تاکید براینکه ارتباط تنگاتنگ مدیریت شهری با شهروندان بسیار اثرگذار است گفت : تلاش مدیریت شهری باید به سمت شهروند محوری باشد چرا که شهروندان به عنوان ذخیره های ارزشمند یک شهر در راستای ایفای نقش مهم مردم سالاری و دموکراسی در شهرها بسیار تاثیر گذارند.

 

وی اجرای پروژه های محرک ، توسعه محور ، اصلاح سیما و منظر شهری ،قانون مداری ، ایجاد بحث هوشمند سازی مدیریت شهری و خدمت رسانی آگاهانه و ایجاد پروژه های عمرانی مناسب را در ادامه راه خواستار شد.

 

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار نیز در این جلسه با اشاره به رعایت اصول شهرسازی و مبارزه با تراکم فروشی را در این شهر از مسئولان شهری گفت : شهر اندیشه یکی از منحصر به فرد ترین شهرهای کشور از لحاظ شهرسازی است که باید در راستای حفظ این الگو اهتمام ویژه ای داشته باشند که لازم می دانم از خدمات شهرداران و مسئولین گذشته قدردانی نمایم و از اهتمام شورای اسلامی برای انتخاب شهرداری باتجربه برای این شهر تقدیر نمایم
وی افزود:شوراهای موفق هستند که با هم همدل و همراه باشند و اهداف شهر را عافیت ببخشند و در اجرای برنامه های شهری کمک یار هم باشند.

 


بهروز کاویانی شهردار اندیشه در پایان این جلسه خاطرنشان نمود : تلاش و همت ما در ادامه کار بر این است که به چهارچوب شهری اندیشه هیچ خدشه ای وارد نشود و برنامه چهار ساله ای با همیاری و تجربیات همکارانم تا یکماه آینده تقدیم شورای شهر خواهیم نمود تا پس از بررسی نسبت به اجرای آن اقدام نماییم.


وی در ادامه یادآور شد: پروژه های نیمه تمام بسیاری همچون ورزشگاهها ، پایانه مسافربری ، مرکز همایش ها و ... در شهر هم اکنون وجود دارد که با کار جهادی انشالله همه آنها را به نتیجه خواهیم رساند.


شهردار اندیشه در پایان گفت : یکی از مهمترین برنامه های ما در راستای ایجاد درآمدهای پایدار خواهد بودکه مورد توجه شورای اسلامی نیز هست لذا امیدواریم با تلاش همه عزیزان و همکارانم بتوانیم بهترین اقدامات را برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان انجام دهیم.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از خدمات علی ملکی شهردار اسبق و احمد نیکخواه سرپرست شهرداری شهر اندیشه قدردانی و حکم بهروز کاویانی از سوی طاهری نسب مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران و با حضور مسئولین به ایشان ابلاغ گردید.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group