ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ملارد - با امضای وزیر کشور محمد بهمنی رسما به عنوان شهردار شهر ملارد انتخاب شد

 

 

 

سحرنگار_ شامگاه روز شنبه طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی محمد بهمنی به عنوان شهردار شهر ملارد معرفی و از محمد صادق کولیوند شهردار سابق در سالن شهید طحانی قدردانی شد.

 

شهردار شهر ملارد دراین مراسم به برنامه های آتی شهرداری ملارد اشاره کرد وگفت:برای مدیریت شهرداری ملارد چندین اولویت در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت که ابتدا اینکه در آمد حاصل از صدور پروانه و عوارض پاسخگوی مخارج شهرداری نیست و این موضوع از دغدغه های فرمانداری نیز می باشد که درهمین راستا باهماهنگی اعضای محترم شورای اسلامی توجه ویژه ای به سرمایه گذاران بخش خصوصی خواهیم داشت تا از ظرفیت این حوزه در راستای توسعه و آبادانی شهر ملارد بهره مند شویم.

 

محمد بهمنی اظهار داشت: اجرای پروژه های زیربنایی نیز بخش دیگری از برنامه های این مجموعه خواهد بود که منابع مالی این طرح ها نیز از سرمایه گذاری بخش خصوصی حاصل خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: اصلاح ساختار اداری شهرداری نیز از برنامه های بعدی شهرداری می باشد که دراین زمینه نیز از نیروهای پاکدست، باتدبیر و متخصص استفاده خواهیم کرد.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از تمامی افرادی که دراین مراسم شرکت کرده بودند گفت: جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی شهر که به این حقیر رای اعتماد دادند تشکر کنیم و امیدواریم با هماهنگی و تعامل تمامی مدیران شهرستان واستانی بخشی از نیاز ها و مشکلات شهر ملارد را مرتفع سازیم.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group