ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شهریار- نماینده مردم شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت:از نگرانی همکاران فرهنگی مطلع هستیم و مطالبات شان را به جد پیگیری می‌کنیم انشاالله ظرف ماههای آینده مصوبه رتبه بندی در مجلس اجرایی خواهد شد

 


سحرنگار- حسین حق وردی صبح روز شنبه در مراسم آغاز سال تحصیلی که با حضور نورالله طاهری فرمانداری شهریار، سرهنگ یاراللهی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شهریار، مجید پارسا رئیس اموزش و پرورش شهریار و جمعی از مسئولان برگزار شده بود اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که انجام شد لایحه رتبه بندی بارگذاری شده است و۱۰ روز فرصت هست که نمایندگان مجلس در ارتباط با این مصوبه نظراتشان و پیشنهادات را ثبت کنند بعد انشاالله در نوبت رسیدگی قرار خواهد گرفت.


وی ادامه داد: موضوع رتبه بندی معلمان را به جد پیگیری می‌کنیم که تا این مطالبه اصلی که ۱۰ سال است محور مطالبه فرهنگیان است پس از آن برای تصویب و اجرا به دولت فرستاده شود.


عضو فراکسیون فرهنگیان در مجلس شورای اسلامی از پی گیری مطالبات فرهنگیان نیز خبر داد و گفت: ما به عنوان نمایندگان مجلس و به خصوص در فراکسیون فرهنگیان و در کمیسیون آموزش به عنوان بخشی از جامعه فرهنگی دغدغه های ارزشمند ای که فرهنگیان دارند پیگیری خواهیم کرد و هیچ یک از وعده هایی که با فرهنگیان داشته‌ایم فراموش نخواهیم کرد و الان هم این وعده را میدهم که به جد تا تحقق همه مطالبات جامعه فرهنگیان انشاالله تلاش خواهیم کرد.


وی تصریح کرد: موضوع مصوبه پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی اجرایی خواهد شد و دستور آن انجام گرفته است ما در کمیسیون دو هفته قبل جلسه‌ای با حضور مسئولین محترم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش آموزش عالی و بهداشت و درمان داشته‌ایم و نحوه بازگشایی مدارس بررسی شد و چیزی که برای ما اولویت دارد حفظ سلامتی فرهنگیان و دانش آموزان عزیز و خانواده های آنها است و قرار شده است.


وی یاد آور شد: بعد از واکسیناسیون دانش آموزان، آموزش شروع شود و من لازم است از همکاران ارجمند خودم در این مدتی که بیماری کرونا شیوع پیدا کرد و باعث زحمت مضاعف فرهنگیان شد و در این مدت زحمات فرهنگیان ۲ برابر شد تقدیر و تشکر می‌کنم.


وی گفت: البته اموزش مجازی به عنوان یک روش نوین و تکمیلی در کنار آموزش حضوری خواهد بود و چون فرآیند تعلیم و تربیت یک عمل دوطرفه حضوری است و قطع به یقین به طرف آموزش حضوری خواهیم رفت البته با نگاه به رفع دغدغه های فرهنگیان و دانش آموزان و خانواده های آنها در بحث سلامتی و ایمنی در مقابل بیماری کرونااست .

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group