ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

‍ملارد_ فرماندار شهرستان ملارد گفت: در جلسه امروز شورای ترافیک استان تهران با نظر مساعد و حمایت استاندار محترم تهران، کلیات طرح ترافیک شهرک صنعتی ملارد به تصویب رسید و مقرر شد سایر اقدامات تکمیلی توسط شرکت شهرک های صنعتی، اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری صفادشت صورت گیرد.

 

سحرنگار-سجاد برنجی به خبر خوش مصوب شدن شهرک صنعتی صفادشت و فرآیند رونق وجهش تولید در این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه مسیر دسترسی به شهرک صنعتی صفادشت یک مسیر با ظرفیت محدود است، یکی از موانع شروع به کار شهرک مجوز های ترافیکی بود که با جلسه امروز و تصمیم کلیات، گام مهمی در جهت برطرف شدن این نیاز برداشته شد و نتایج مصوب شدن این طرح کام تولید کنندگان را شیرین و در امر اشتغالزایی سهم به سزایی خواهد داشت.

وی بیان اینکه شهرک صنعتی ملارد در مساحت ۷۴۰ هکتار مصوب شده است افزود: ظرفیت چشم‌انداز اشتغال این شهرک پس از راه اندازی ۳۵ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد یادآور شد: متاسفانه علی رغم گذشت سالهای زیادی از تشکیل این شهرک به دلایل متعددی اقدام موثری جهت راه اندازی این شهرک صورت نگرفته که در حال حاضر، پیگیری فعال سازی این شهرک از اولویت‌های مدیریت شهرستان و استانداری است.

برنجی بابیان اینکه مصوبات راه اندازی این شهرک را به جد پیگیری خواهیم کرد، اظهارداشت: شروع به کار این شهرک می‌تواند اثر قابل توجهی در جهت کاهش نرخ بیکاری و افزایش میزان اشتغال در غرب استان تهران داشته باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group