ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


سحرنگار-نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار به همراه دکتر حق وردی نماینده مردم شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در دیدار باترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اظهار داشت:پروژه بیمارستان شهریار لازم است در زمره پروژه های ویژه در خصوص تخصیص اعتبار قرار بگیردو شهرستان شهریار نیازمند نگاه ویژه ی مجموعه سازمان مدیریت در خصوص تخصیص اعتبارات لازم جهت تسریع در ساخت پروژه بیمارستان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار ادامه داد:پروژه بیمارستان امام خمینی (ره) یکی از مطالبات به حق مردم است که سالها منتظر تحقق این وعده هستند ،امروز این پروژه پیشرفت فیزیکی مطلوبی را دارد که در صورت تخصیص اعتبارات لازم، شاهد افتتاح این پروژه در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

فرماندار شهرستان شهریار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رفع موانع ترافیکی در وردی شهرستان شهریار از محور فتح به شهریار بیان کرد :پیشرفت فیزیکی تقاطع غیر هم سطح ورودی شهریار از محور فتح در شرایط مطلوبی است،اما روند اجرای پروژه همزمان با زمان بندی نیازمند تخصیص و تزریق اعتبارات تعیین شده است چرا که با همه مشکلاتی که به خاطر میزان عبور و مرور ترافیک در این محور است امروز نزدیک به ۸درصد پروژه از زمان بندی عقب است.

وی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد:شرایط اقتصادی به نوعی است که اگر در زمان مقرر اعتبارات به سمت پروژه هدایت نشود، زمان بر شدن پروژه موجب افزایش هزینه ها و همچنین در پی افزایش زمان احداث پروژه ،نارضایتی شهروندان و دلسردی آنها را شاهد خواهیم بود،تسریع در احداث پروره تقاطع غیر هم سطح فتح_شهریار اثرات بسیار بالایی در رفع مشکلات ترافیکی و همچنین کاهش مصرف حامل های انرژی و صرف وقت مردم در ترافیک میشود.


نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار در ادامه این جلسه-تصریح کرد :حق آبه شهریار یکی دیگر از دغدغه های عموم شهروندان است و لزوم پیگیری تخصیص آن از محل منابع نیازمند تسریع و رفع موانع است ،اقدامات در این خصوص باعث افزایش آب های زیرزمینی و همچنین رشد تولید محصولات کشاورزی در منطقه میشود.

وی در پایان افزود:اتصال به شبکه آبهای سطحی یکی دیگر از خواسته های عموم شهروندان شهرستان شهریار است که این مهم نیز نیازمند نگاه فرابخشی است و تحقق این موضوع در زمان کم موجب افزایش خدمات دهی شهرستان شهریار در حوزه کشاورزی ،تولید محصولات باغی و ... به استان تهران و کشور میشود و این نه تنها در بحث کاهش مخاطرات زیست محیطی بلکه در خصوص بهبود شرایط اقتصادی منطقه نیز موثر خواهد بود.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group