ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس-مشکلات ترافیکی و ریلی شهرستان قدس با پیگیری های فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی، دفتر فنی استانداری تهران و مدیران راه آهن جمهوری اسلامی مرتفع می شود.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندارقدس با تاکید بر اهمیت پیگیری، رفع مطالبات و مشکلات شهروندان توسط مسئولین شهرستانی گفت: پیگیری مطالبات مردم و رفع مشکلات ترافیکی و ریلی جز اولویت های مسئولین شهرستان قدس است.

وی با اشاره به رفع مشکلات ایجاد شده بعد از مسدود سازی ورودی شهرستان قدس در زیر پل پیامبراعظم (ص) افزود: موضوع بازگشایی مسیر ورودی زیر پل پیامبراعظم (ص) در جلسه شورای تامین شهرستان مطرح و مقرر شد بعد از تصویب در جلسه شورای تامین استان و ابلاغ به راه آهن جمهوری اسلامی ، با استقرار سوزن بان این مسیر به بهره برداری مجدد برسد.

فرماندار قدس ادامه داد: در طی جلسات و بازدید های قبلی توسط نماینده مجلس شورای اسلامی، دفتر فنی استانداری و مسئولین راه آهن جمهوری اسلامی مقرر شد، اداره کل راه آهن استان تهران بعد از اخذ مجوز های لازم نسبت به احداث زیر گذر هشت متری برای عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین پیاده اقدام نمایند.

به گفته مقام عالی دولت در شهرستان، پل تولیدگران که به بهره برداری رسیده است، مشکلات ترافیک ورودی شهرستان و مشکلات منطقه کاوسیه را به حداقل رسانده و همچنین با تجهیز کارگاه و اصلاح مهندسی در بزرگراه فتح توسط شهرداری منطقه ۲۱، دسترسی شهروندان خیابان پیروزی شمالی به مرکز شهرقدس میسر خواهد شد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group