ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
شهریار - پس از گذشت کمتر از یک ماه از آغاز مجدد عملیات اجرایی زیرگذر میدان بسیج، این پروژه با سرعت قابل توجهی در حال انجام است.
 
 
 
سحرنگار - به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شهریار؛ مصطفی عموزاده معاون فنی و عمرانی شهرداری شهریار با اعلام این خبر افزود: با توجه به تاکیدات شهردار برای بکارگیری تمام همت مجموعه شهرداری در جهت تکمیل پروزه میدان بسیج، لذا با اعمال تدابیر مناسب، عملیات اجرایی پروژه در حال اجراست.
 
عموزاده در ادامه بیان کرد: برای اینکه در مسیر اجرایی این پروژه تداخلی پیش نیاید، هر لحظه مراحل پیشرفت پروژه زیرگذر میدان بسیج که چند سالی است به صورت نیمه تمام رها شده بود، مورد پایش و بازدید قرار می گیرد.
 
وی خاطرنشان کرد: با اهتمام جدی و پیگیری های مستمری که در راستای اجرای این پروژه در دستور کار قرار گرفته، شاهد سرعت خوبی طبق زمانبندی پیش بینی شده برای زیرگذر میدان بسیج هستیم که قرار است بلوار رسول اکرم(ص) را به بلوار شهیدان مداحی متصل نماید و سهم شایانی در سبک سازی ترافیک در این مسیر دارد.
 
وی در پایان افزود: از آنجاییکه مشکلات ترددی بسیاری در این میدان وجود دارد، تمام تلاش خود را به لطف و عنایت خداوند و همکاری مجموعه شهرستان و مدیران شهرداری می نماییم که این پروژه را تا پایان سال به اتمام برسانیم. 

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group