ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


قدس-شهردار قدس از احداث بزرگ ترین رینگ پیاده روی شهر به طول ۶ کیلومتر و استخر هزار مترمربعی در مجموعه گردشگری زیتون خبر داد و گفت: این مجموعه به بزرگ ترین مرکز گردشگری شهر قدس تبدیل خواهد شد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه ارتقای سرانه فضای سبز با احداث بوستان های متعدد در نقاط مختلف سطح شهر به عنوان یکی از رویکردهای اصلی شهرداری قدس مدنظر قرار دارد، اظهار کرد: سرانه فضای سبز شهرقدس با رشد حدود ۴۰ درصدی در ۳ سال گذشته از ۶ مترمربع به بیش از ۱۰ مترمربع افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: در دوره پنجم مدیریت شهری علاوه بر اینکه به احداث بوستان های محله ای بویژه در بافت مرکزی شهر توجه شده است، اجرای پروژه های بزرگ فضای سبز نیز در دستور کار قرار گرفته است تا به عنوان قطب گردشگری شهر مورد بهره برداری قرار گیرد.

شهردار قدس با بیان اینکه بر اساس این رویکرد پروژه های مهمی در حال اجراست، افزود: مجموعه تفریحی و گردشگری زیتون به عنوان بزرگترین پروژه فضای سبز شهر قدس در حال احداث است. فازهای نخست این پروژه در ماه های گذشته به بهره برداری رسیده است که می توان به بوستان بانوان اشاره نمود.

مهندس مختاری با اشاره به اینکه مجموعه زیتون به بزرگ ترین مرکز گردشگری شهرقدس تبدیل خواهد شد، در تشریح اقدامات در حال انجام این پروژه، بیان کرد: احداث استخر هزار مترمربعی و رینگ پیاده روی به طول ۶ کیلومتر و عرض ۵ متر در مجموعه زیتون در حال اجرا می باشد.

پربازدیدترین

مقالات

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است
فرماندار ملارد :

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

ملارد – فرماندار ملارد گفت:شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.  
 مقاله برای روز معلم

مقاله برای روز معلم

نقش تاثیرگذار معلمان در زندگیمان و نگرش ما به جهان را نمی توان در نظر نگرفت این معلمان هستند که چشمان ما را به دنیای بزرگ و ناشناخته ای که در آن زندگی می کنیم باز می کنند در ادامه یک مقاله
حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

حقوق شهروندی از دیدگاه حضرت علی (ع)

بحث در مورد حقوق بشر و شهروند از مباحث مطرح و مهم جهان کنونی است که مورد توجه اندیشمندان و صاحبان مکاتب حقوقی مختلف قرار گرفته است.
رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

رسالت های خبرنگار، جامعه اطلاعاتی و قداست قلم

خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، به راستی چه زیباست اندیشه‌ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه‌هایی که در خدمت بیان حق برآید
ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم

با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کن

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group